Weert, Limburg
Nederland, Limburg, Weert
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Welkom in uw charmante bungalow met 3 slaapkamers in het hart van Vakantiepark Weerterbergen – perfect voor gezinnen, stellen en natuurlijk uw viervoetige vrienden! Deze onlangs gerenoveerde bungalow op de begane grond beschikt over een lichte woonkamer met smart-tv, een volledig uitgeruste open keuken en een weelderige privétuin met een gemeubileerd terras. Of u nu lekker knus bij de open haard zit (in bepaalde bungalows) of geniet van een ontbijt in de zon, dit thuis weg van huis heeft alles wat u nodig heeft voor een ontspannen en onvergetelijke vakantie.
Weerterbergen, gelegen in het prachtige Limburgse landschap, is een ideale uitvalsbasis voor wandelen, fietsen en natuuravonturen. De huisdiervriendelijke sfeer (let op: huisdieren zijn op aanvraag beschikbaar) strekt zich uit tot lokale wandelroutes zoals het IJzeren Manpark, waar honden vrij kunnen rondlopen en u kunnen vergezellen tijdens wandelingen langs het meer. Op korte rijafstand ligt het levendige stadje Weert met culturele bezienswaardigheden en gemakkelijke dagtrips naar België of Duitsland. En als het tijd is om te ontspannen.
Dineer in het restaurant van het hotel met panoramisch uitzicht of ontdek de gezellige eettentjes en terrassen in het nabijgelegen Weert. Veel restaurants verwelkomen honden op hun terras, dus uw trouwe viervoeter hoeft niets te missen! Vergeet niet om de seizoensgebonden evenementen te bekijken, zoals hondvriendelijke wandeltochten en dierenmarkten in de omgeving.
Let op:
- Van 10 tot en met 12 juli 2026 vindt het Bospop-festival plaats in Weert. Veel van onze gasten zullen dit evenement bezoeken, wat betekent dat onze faciliteiten mogelijk beperkt of gesloten zijn gedurende het weekend.
- Onderhoud zwembad - Het zwembad is van 23 tot en met 27 november gesloten vanwege onderhoudswerkzaamheden.
-
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Limburg
Heuvelwandelingen
De enige provincie met echte heuvels. Pak een route over de Pieterpad of het Krijtlandpad en geef je hond eens een wandeling met hoogteverschil.
Bossen in De Meinweg
Nationaal Park De Meinweg en de bossen rond Valkenburg: hier kun je uren wandelen zonder twee keer hetzelfde pad te lopen.
Kastelen en grotten
Wandel langs kastelen en door het heuvellandschap rond Valkenburg, Gulpen en Vaals. Schilderachtig, en je hond loopt lekker mee.
Terrasje pakken
Limburgers zijn gastvrij. In Gulpen, Mechelen en Epen mag je hond op de meeste terrassen aanschuiven. Waterbak staat klaar.
Beschikbaarheid
Maart 2026
April 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden
6 personen
FAQ
Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.
Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.
Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.
In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.
Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?
Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.
Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.
Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.
Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.
En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?
Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.
Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.
Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten







































