Vlagtwedde, Groningen
Nederland, Groningen, Vlagtwedde
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Breng een heerlijke vakantie door in dit mooie vakantiehuis aan het meer en met toegang tot een binnenzwembad.
Verheug je op ontspannen en spannende dagen in dit uitnodigende huis, dat je verwelkomt op een prachtige locatie aan het meer. Geniet van de tijd samen en ontspan met een prachtig uitzicht op het meer. Neem je maaltijden met een fantastisch uitzicht buiten en eindig de dag gezellig op de bank terwijl je nageniet van je ervaringen.
De tuin van het vakantiehuis nodigt je uit om te zonnebaden en te genieten van pure ontspanning op het landgoed aan het meer. Profiteer van de toegang tot het binnenzwembad, dat is uitgerust met een waterglijbaan en een apart kinderbad. In de buurt vind je ook een minigolfbaan, tennisbanen en verschillende speeltuinen voor extra vermaak. Sluit de avond af met een verfrissend drankje buiten.
De omgeving van dit vakantiehuis in de provincie Groningen biedt tal van mogelijkheden voor spannende uitstapjes. Maak een fietstocht naar het pittoreske vestingstadje Bourtange, bewonder het monumentale dorp Smeerling en ontdek de indrukwekkende boerderijen en landhuizen in Bellingwolde.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Groningen
Weidse vergezichten
Loop met je hond langs de Waddenzeekust of door het open polderlandschap. Hier is het wijd, weids en rustig. Precies wat je hond wil.
Het wad op
Bij Noordpolderzijl en het Lauwersmeer kun je bij eb het wad op met je hond. Een ervaring die je nergens anders hebt.
Lauwersmeer
Nationaal Park Lauwersmeer is vogelrijk en heeft mooie wandelpaden. Je hond mag aangelijnd mee. Het uitzicht over het meer is de moeite waard.
Wierden en terpdorpen
De oude terpdorpen en borgen van Groningen zijn anders dan de rest van Nederland. Combineer cultuur met een wandeling, hond loopt mee.
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
6 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten



























