Exterior Summer
Exterior Summer
Living Room
Kitchen
Bed Room
Bath Room
Park Facilities

Vlagtwedde, Groningen

Nederland, Groningen, Vlagtwedde

2 Honden toegestaan
2 slaapkamer
1 badkamer
4 gasten
72 m2
Vanaf
€57.71Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT TER PLAATSE

Eindschoonmaak€87.50 Prijs per verblijf
HuisdierenMax. 2; € 6,95/dier/nacht, €6.95 Dagprijs per huisdier
Bedlinnen€12.50 Prijs per persoon
Servicekosten€2.25 Dagelijkse prijs per persoon

OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN

Toeristenbelasting€1.25 Dagelijkse prijs per persoon
Lokale belastingen zijn te betalen bij check-in

OPTIONELE DIENSTEN

BadhanddoekenMogelijkheid tot huren, € 6,95 p.p./verblijf
KeukenlinnenMogelijkheid tot huren, € 5,50/verblijf
WifiGratis
Kinderbed€ 9/verblijf
Kinderstoel€ 9/verblijf

Charmante ontsnapping aan het meer in Vlagtwedde
Deze vrijstaande bungalow, verscholen aan het serene water van het Emslandermeer, is een oase van rust voor stellen, gezinnen en dierenliefhebbers. De zorgvuldig ingerichte woning ligt op het rustige Vakantiepark Emslandermeer en beschikt over een lichte woonkamer en open keuken op de begane grond – perfect voor een kopje koffie in de ochtend en een ontspannen avond. Boven bieden twee knusse slaapkamers flexibiliteit met elk een of twee eenpersoonsbedden, een klein balkon en een badkamer met douche. Een apart toilet zorgt voor extra gemak tijdens uw verblijf.

Natuur, ontspanning en huisdiervriendelijke avonturen
Stap naar buiten in uw eigen tuin met een gemeubileerd terras – ideaal om onder de sterrenhemel te dineren of uw hond vrij rond te laten lopen. Het park zelf biedt een gemeenschappelijk binnenzwembad, schilderachtige wandelpaden en directe toegang tot het gelijknamige meer, dat u uitnodigt om te voet, per fiets of per kano te verkennen. Neem je harige vrienden mee naar het nabijgelegen Sellingerbeetse, een hondvriendelijk meer, of trek door de uitgestrekte bossen van Westerwolde voor een kwispelend avontuur door de natuur.

Eten & Lokale Ontdekkingen
Binnen enkele minuten vind je charmante cafés, bakkerijen en restaurants die Hollandse klassiekers en lokale specialiteiten serveren. Of je nu verse lekkernijen haalt in Vlagtwedde of geniet van een diner aan het water in het nabijgelegen Ter Apel, de omgeving biedt heerlijke culinaire opties voor elk wat wils.

Voorzieningen

    Wi-Fi
    TV
    Vaatwasser
    Koelkast
    Zwembad
    Op een vakantiepark

Op de kaart

Dit is leuk met de hond in Groningen

🌾
Weidse vergezichten

Loop met je hond langs de Waddenzeekust of door het open polderlandschap. Hier is het wijd, weids en rustig. Precies wat je hond wil.

🏖
Het wad op

Bij Noordpolderzijl en het Lauwersmeer kun je bij eb het wad op met je hond. Een ervaring die je nergens anders hebt.

🌿
Lauwersmeer

Nationaal Park Lauwersmeer is vogelrijk en heeft mooie wandelpaden. Je hond mag aangelijnd mee. Het uitzicht over het meer is de moeite waard.

🏘
Wierden en terpdorpen

De oude terpdorpen en borgen van Groningen zijn anders dan de rest van Nederland. Combineer cultuur met een wandeling, hond loopt mee.

Beschikbaarheid

Maart 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

April 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

Beoordelingen

1 beoordelingen van gasten met hond

Deze beoordelingen zijn geschreven door gasten die met hun hond in dit vakantiehuis hebben verbleven.

Beoordeling 8.4 vanaf 10

Goed om te weten

Aankomst & vertrek

Inchecken: na 3:00 PM

Uitchecken: vóór 10:00 AM

Annuleringsvoorwaarden

Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst

Honden & huisregels

Max. 2 honden

4 personen

FAQ

Ik wil meer honden naar dit huis brengen. Is dat mogelijk?
Voor elke accommodatie geven we aan hoeveel honden standaard zijn toegestaan.

Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.

Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.

Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Ik heb nog wat vragen over dit huis
Wij beschikken niet op voorhand over meer informatie dan wij op de website al tonen. Extra vragen worden altijd gesteld aan de huiseigenaar.

Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.

In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.

Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?

Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.

Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.

Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Ik zou graag wat vragen willen stellen over het gebied (wandelen, zwemmen, enz ...)
DogsIncluded geeft algemene informatie over de wetenswaardigheden per land. Omdat wij zoveel bestemmingen & accommodaties in ons aanbod hebben (inmiddels meer dan 16.000!), is het onmogelijk om iedere specifieke situatie in een bepaald gebied van een land uit te zoeken. We hopen dat je hier begrip voor hebt.

Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.

Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.

En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?

Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.

Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.

Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.

Begin met boeken

Wanneer

Inchecken → Uitchecken

Gasten

Gasten

Honden

Aantal huisdieren

1

Volwassenen

18 jaar oud

1

Kinderen

3 - 17 jaar oud

0

Baby's

0 - 2 jaar oud

0

Vanaf
€57.71Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT TER PLAATSE

Eindschoonmaak€87.50 Prijs per verblijf
HuisdierenMax. 2; € 6,95/dier/nacht, €6.95 Dagprijs per huisdier
Bedlinnen€12.50 Prijs per persoon
Servicekosten€2.25 Dagelijkse prijs per persoon

OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN

Toeristenbelasting€1.25 Dagelijkse prijs per persoon
Lokale belastingen zijn te betalen bij check-in

OPTIONELE DIENSTEN

BadhanddoekenMogelijkheid tot huren, € 6,95 p.p./verblijf
KeukenlinnenMogelijkheid tot huren, € 5,50/verblijf
WifiGratis
Kinderbed€ 9/verblijf
Kinderstoel€ 9/verblijf

Nog geen kosten