Lauwerzijl, Groningen
Nederland, Groningen, Lauwerzijl
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Geniet van ontspannende dagen voor twee in dit lichtovergoten vakantiehuis aan het water.
Neem plaats in een van de comfortabele fauteuils in de lichte, vriendelijke woonkamer of maak het jezelf gemakkelijk op de bank en geniet van het panoramische uitzicht op het water en het eindeloze landschap. Het smaakvolle interieur met warme houten vloeren en zorgvuldig geselecteerd meubilair creëert een ontspannen, persoonlijke sfeer. De open eethoek loopt naadloos over in de geïntegreerde keuken, die ideaal is om 's avonds samen te koken.
Open de terrasdeur en laat de frisse lucht binnen. Je kunt rustige uurtjes doorbrengen met een glas wijn op het tegen de wind beschutte houten terras met zitje en parasol. Geniet van het ononderbroken uitzicht over het water en het weidse landschap. Je kunt gaan zwemmen in het Reitdiep dankzij de zwemtrap. Maak gebruik van het verwarmde buitenzwembad voor een verfrissende duik.
Vanuit Lauwerzijl kun je het Nationaal Park Lauwersmeer verkennen met zijn fiets- en wandelpaden en uitstekende mogelijkheden om vogels te spotten. Maak een boottocht over het Reitdiep naar het Lauwersmeer of ga naar Zoutkamp om versgevangen vis te proeven in de haven. Bezoek het Fiskerhuske museum of plan een dagtocht naar het Waddeneiland Schiermonnikoog, dat je vanuit Lauwersoog gemakkelijk met de veerboot kunt bereiken.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Groningen
Weidse vergezichten
Loop met je hond langs de Waddenzeekust of door het open polderlandschap. Hier is het wijd, weids en rustig. Precies wat je hond wil.
Het wad op
Bij Noordpolderzijl en het Lauwersmeer kun je bij eb het wad op met je hond. Een ervaring die je nergens anders hebt.
Lauwersmeer
Nationaal Park Lauwersmeer is vogelrijk en heeft mooie wandelpaden. Je hond mag aangelijnd mee. Het uitzicht over het meer is de moeite waard.
Wierden en terpdorpen
De oude terpdorpen en borgen van Groningen zijn anders dan de rest van Nederland. Combineer cultuur met een wandeling, hond loopt mee.
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
2 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten

























