0
0
1
2
3
4
5

Voorthuizen, Gelderland

Nederland, Gelderland, Voorthuizen

1 Honden toegestaan, meer op aanvraag
3 slaapkamer
1 badkamer
6 gasten
75 m2
Vanaf
€125.00Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT BIJ BOEKING

Bedlinnen + handdoekInbegrepen
EindschoonmaakInbegrepen

Prachtig ingericht vakantiehuis met privé hot tub in het hart van de Veluwe.

Geniet van een ontspannen en afwisselende vakantie in het afwisselende natuurgebied met bossen, heidevelden en zandverstuivingen. Dit goed onderhouden vakantiehuis met mooi aangelegde tuin en buiten hot tub is geschikt voor het hele gezin.
Begin de dag met een heerlijk ontbijt in de lichtovergoten woonkamer met een prachtig uitzicht op de tuin. Grenzend aan de keuken met alle voorzieningen is de gezellig ingerichte woonkamer, waar je je avonden kunt afsluiten met vermakelijke films.

Ontspan naar hartenlust in de tuin, geniet van de zon in het comfortabele tuinmeubilair of neem een duik in het openlucht bubbelbad en geniet van de behaaglijke warmte van de sauna. Het vakantiehuis ligt op een mooi gelegen vakantiepark op de Veluwe, dat diverse faciliteiten biedt zoals een speeltuin, snackbar, restaurant en fietsverhuur. Je kunt een berging huren om je fietsen te stallen. Vanaf 1 mei is de binnenspeeltuin "Jungles" geopend voor alle gasten. Trakteer jezelf op een moment van pure ontspanning tijdens je verblijf in de massagesalon. Kies voor een ontspannende massage of een rustgevende massage met warme stenen en voel de stress en spanning wegsmelten.

De omgeving belooft een breed scala aan activiteiten. Het recreatiegebied Zeumeren, een prachtig natuurgebied met een recreatieplas en zandstrand, ligt in de directe omgeving. Ook een golfbaan en de binnenspeeltuin Monkey Town zullen jong en oud aanspreken.

Let op: Familiepark Vredeoord wordt momenteel ontwikkeld tot een volledig ingericht familiepark, wat helaas soms voor overlast kan zorgen. Er wordt alles aan gedaan om deze overlast zoveel mogelijk te beperken.

Voorzieningen

    Sauna
    Koelkast
    Magnetron
    Vaatwasser
    TV
    Wi-Fi
    Whirlpool/Jacuzzi

Op de kaart

Dit is leuk met de hond in Gelderland

🌿
De Veluwe op

Het grootste natuurgebied van Nederland, recht voor je deur. Bossen, heidevelden, zandverstuivingen. Je hond weet niet waar hij moet beginnen.

🦌
Nationaal Park Hoge Veluwe

In delen van het park mag je hond aangelijnd mee. Wandel door bos, heide en stuifzand en spot onderweg edelherten.

🏞
Langs de rivieren

De uiterwaarden van de Rijn, Waal en IJssel zijn heerlijk open. Je hond kan er rennen en snuffelen terwijl jij van het uitzicht geniet.

🌳
Landgoederen ontdekken

Gelderland zit vol met landgoederen met vrij toegankelijke wandelpaden. Statige lanen, vijvers en wilde stukken natuur, elke keer weer anders.

Beschikbaarheid

Maart 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

April 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

Goed om te weten

Aankomst & vertrek

Neem contact op voor details

Annuleringsvoorwaarden

25% kosten tot 43 dagen voor aankomst

Honden & huisregels

Max. 1 honden (meer op aanvraag)

6 personen

FAQ

Ik wil meer honden naar dit huis brengen. Is dat mogelijk?
Voor elke accommodatie geven we aan hoeveel honden standaard zijn toegestaan.

Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.

Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.

Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Ik heb nog wat vragen over dit huis
Wij beschikken niet op voorhand over meer informatie dan wij op de website al tonen. Extra vragen worden altijd gesteld aan de huiseigenaar.

Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.

In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.

Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?

Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.

Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.

Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Ik zou graag wat vragen willen stellen over het gebied (wandelen, zwemmen, enz ...)
DogsIncluded geeft algemene informatie over de wetenswaardigheden per land. Omdat wij zoveel bestemmingen & accommodaties in ons aanbod hebben (inmiddels meer dan 16.000!), is het onmogelijk om iedere specifieke situatie in een bepaald gebied van een land uit te zoeken. We hopen dat je hier begrip voor hebt.

Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.

Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.

En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?

Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.

Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.

Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.

Begin met boeken

Wanneer

Inchecken → Uitchecken

Gasten

Gasten

Honden

Aantal huisdieren

1

Volwassenen

18 jaar oud

1

Kinderen

3 - 17 jaar oud

0

Baby's

0 - 2 jaar oud

0

Vanaf
€125.00Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT BIJ BOEKING

Bedlinnen + handdoekInbegrepen
EindschoonmaakInbegrepen

Nog geen kosten