Exterior Summer
Exterior Summer
Living Room
Bath Room
Dining Room
Kitchen
Exterior Summer

Otterlo, Gelderland

Nederland, Gelderland, Otterlo

2 Honden toegestaan
2 slaapkamer
1 badkamer
4 gasten
35 m2
Vanaf
€95.70Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT BIJ BOEKING

HuisdierenMax. 2; € 6/dier/nacht, €6.00 Dagprijs per huisdier
Bedlinnen€10.95 Prijs per persoon

OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN

Toeristenbelasting€1.28 Dagelijkse prijs per persoon
Lokale belastingen zijn te betalen bij check-in
EindschoonmaakIncluded
Variabele verplichte kosten worden berekend bij check-out
Verwarming/EnergieIncluded
Variabele verplichte kosten worden berekend bij check-out

OPTIONELE DIENSTEN

BadhanddoekenZelf meenemen

Charmant toevluchtsoord in het bos
Welkom in uw rustige toevluchtsoord bij Resort De Wije Werelt in Otterlo! Dit prachtig ontworpen chalet combineert comfort en natuur met een gezellige woonkamer, een open keuken met vaatwasser en magnetron, en twee uitnodigende slaapkamers – perfect voor stellen, vrienden of een klein gezin. Stap naar buiten op een eigen, overdekt terras met tuinmeubilair, waar u kunt ontspannen met een kopje koffie in de ochtend of tot rust kunt komen na een dag vol ontdekkingen. De weelderige tuin en het moderne interieur maken dit tot een ontspannende uitvalsbasis in het hart van de Veluwe.

Huisdiervriendelijk plezier in het bos
Reist u met uw trouwe viervoeter? Huisdieren zijn hier van harte welkom en de omgeving biedt volop hondvriendelijke avonturen. Ontdek de uitgestrekte wandelpaden van Nationaal Park De Hoge Veluwe, waar honden overal aangelijnd mogen lopen. Of bezoek Losloopgebied Harskamp, een bos waar honden los mogen lopen op slechts een klein eindje rijden – perfect voor een speelse uitstap waar je hond van zal genieten! Laat je hond na de wandeling een dutje doen onder het overdekte terras terwijl jij geniet van het frisse bosluchtje.

Lokale eetgelegenheden & lekkernijen in de buurt
Het chalet ligt vlak bij het charmante dorpje Otterlo, waardoor je dicht bij heerlijke eetgelegenheden zit, zoals De Waldhoorn, bekend om zijn gezellige sfeer en hondvriendelijke terras. Verken het beroemde Kröller-Müller Museum, haal gebak bij Bakker Piet of fiets naar het nabijgelegen Ede voor nog meer lokale lekkernijen. Of je nu hier bent om te ontspannen, te wandelen of quality time met je huisdier door te brengen, dit chalet biedt de perfecte balans tussen comfort en gemak.
EuroParcs kan vóór aankomst een borgsom vragen aan gasten die in een vakantiehuis verblijven. Na vertrek wordt de accommodatie geïnspecteerd en wordt de borgsom binnen ongeveer drie weken terugbetaald, mits er geen schade, ontbrekende voorwerpen of overlast wordt geconstateerd. Indien nodig kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Gasten worden vriendelijk verzocht de huisregels na te leven en medegasten te respecteren om een soepel terugbetalingsproces te garanderen. Houd er rekening mee dat tijdens grote evenementen en festivals een hogere borgsom kan worden gevraagd.

Voorzieningen

    TV
    Magnetron
    Vaatwasser
    Koelkast
    Zwembad
    Op een vakantiepark
    Wi-Fi

Op de kaart

Dit is leuk met de hond in Gelderland

🌿
De Veluwe op

Het grootste natuurgebied van Nederland, recht voor je deur. Bossen, heidevelden, zandverstuivingen. Je hond weet niet waar hij moet beginnen.

🦌
Nationaal Park Hoge Veluwe

In delen van het park mag je hond aangelijnd mee. Wandel door bos, heide en stuifzand en spot onderweg edelherten.

🏞
Langs de rivieren

De uiterwaarden van de Rijn, Waal en IJssel zijn heerlijk open. Je hond kan er rennen en snuffelen terwijl jij van het uitzicht geniet.

🌳
Landgoederen ontdekken

Gelderland zit vol met landgoederen met vrij toegankelijke wandelpaden. Statige lanen, vijvers en wilde stukken natuur, elke keer weer anders.

Beschikbaarheid

Juni 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

Juli 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

Beoordelingen

38 beoordelingen van gasten met hond

Deze beoordelingen zijn geschreven door gasten die met hun hond in dit vakantiehuis hebben verbleven.

Beoordeling 8.5 vanaf 10

Goed om te weten

Aankomst & vertrek

Inchecken: na 4:00 PM

Uitchecken: vóór 10:00 AM

Annuleringsvoorwaarden

Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst

Honden & huisregels

Max. 2 honden

4 personen

FAQ

Ik wil meer honden naar dit huis brengen. Is dat mogelijk?
Voor elke accommodatie geven we aan hoeveel honden standaard zijn toegestaan.

Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.

Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.

Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Ik heb nog wat vragen over dit huis
Wij beschikken niet op voorhand over meer informatie dan wij op de website al tonen. Extra vragen worden altijd gesteld aan de huiseigenaar.

Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.

In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.

Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?

Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.

Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.

Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Ik zou graag wat vragen willen stellen over het gebied (wandelen, zwemmen, enz ...)
DogsIncluded geeft algemene informatie over de wetenswaardigheden per land. Omdat wij zoveel bestemmingen & accommodaties in ons aanbod hebben (inmiddels meer dan 16.000!), is het onmogelijk om iedere specifieke situatie in een bepaald gebied van een land uit te zoeken. We hopen dat je hier begrip voor hebt.

Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.

Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.

En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?

Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.

Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.

Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.

Begin met boeken

Wanneer

Inchecken → Uitchecken

Gasten

Gasten

Honden

Aantal huisdieren

1

Volwassenen

18 jaar oud

1

Kinderen

3 - 17 jaar oud

0

Baby's

0 - 2 jaar oud

0

Vanaf
€95.70Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT BIJ BOEKING

HuisdierenMax. 2; € 6/dier/nacht, €6.00 Dagprijs per huisdier
Bedlinnen€10.95 Prijs per persoon

OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN

Toeristenbelasting€1.28 Dagelijkse prijs per persoon
Lokale belastingen zijn te betalen bij check-in
EindschoonmaakIncluded
Variabele verplichte kosten worden berekend bij check-out
Verwarming/EnergieIncluded
Variabele verplichte kosten worden berekend bij check-out

OPTIONELE DIENSTEN

BadhanddoekenZelf meenemen

Nog geen kosten