Eefde, Gelderland
Nederland, Gelderland, Eefde
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
De vakantiewoning ligt tussen de Hanzesteden met fiets- en wandelmogelijkheden. Dicht bij museum “MORE” . Op de eerste verdieping bevindt zich een woonkamer met een zithoek die ook als slaapbank kan dienen. De knusse keuken is volledig uitgerust voor het bereiden van maaltijden. Er is een aparte eetkamer, een slaapkamer met twee aan elkaar geplaatste eenpersoonsbedden en een frisse badkamer met inloopdouche. Beneden geniet je van een privéterras in de ochtendzon en parkeer je direct voor de deur
De vakantieverdieping ligt in de steden driehoek Apeldoorn, Deventer en Zutphen, met Eefdese sluizen complex, bos, heide en museum MORE. Eefde is een prachtige en unieke locatie in de Achterhoek, ideaal voor natuur liefhebbers en rust zoekers.
De supermarkt en openbare laadpaal zijn op loopafstand. U kunt voor de deur parkeren.
Buslijn 81 halte "Het Spijk" tussen Zutphen en Deventer.[trein station/centrum]
Borrelen in de nabij gelegen Hanze steden is zeker mogelijk.
De omgeving biedt talloze mogelijkheden om te wandelen en fietsen, met een uitgebreid netwerk aan routes die door de uitgestrekte bossen, glooiende landschappen en pittoreske dorpjes leiden.
Naast de prachtige natuur heeft omgeving ook een rijke cultuurhistorie, en bewonder monumentale panden en sfeervolle musea. Voor een dagje uit zijn er verschillende natuurgebieden en dierenparken openlucht museum in de buurt die zeker een bezoek waard zijn.
Ontspanning staat hier centraal, met wellnesscentra waar je heerlijk kunt genieten van een moment voor jezelf. In de nabije omgeving liggen charmante steden zoals Doesburg, Lochem, Zutphen en Deventer die bekend staan om hun gezellige markten, sfeervolle terrasjes en unieke boetiekjes.
In de zomermaanden kun je verkoeling zoeken in een van de vele openluchtzwembaden in de regio.
Kortom, Eefde biedt de perfecte combinatie van natuur, cultuur en ontspanning, waardoor het een ideale bestemming is om tot rust te komen en te genieten van al het moois dat de Achterhoek te bieden heeft!
Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen
In verband met de rust en evt. omwonenden is geluidsoverlast in dit vakantiehuis niet toegestaan/verboden
De huiseigenaar woont in hetzelfde huis als waar de vakantiewoning gelegen is
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Deze woning is minder geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit
Begane grond(eigen entree):
Op de 1e etage(eigen entree, via steile trap): woonkamer met 2-pers. slaapbank(2 persoons hoeslaken, 2 x 1 persoons dekbed, 120 x 200 cm, 140 x 200 cm), TV, zithoek , eetkamer met eettafel , keuken met kookplaat(2 kookplaten, elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling), koffiezetapparaat(pads), magnetron, koelkast , slaapkamer met 2x 1-pers. bed(dekbed, hoeslaken, 90 x 200 cm, 120 x 200 cm) , badkamer met douche(inloopdouche), wastafel, wc , 1x kinderbed (excl. beddengoed), 1x kinderstoel
verwarming(CV), terras(privé), tuinmeubilair, 2x parking
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Gelderland
De Veluwe op
Het grootste natuurgebied van Nederland, recht voor je deur. Bossen, heidevelden, zandverstuivingen. Je hond weet niet waar hij moet beginnen.
Nationaal Park Hoge Veluwe
In delen van het park mag je hond aangelijnd mee. Wandel door bos, heide en stuifzand en spot onderweg edelherten.
Langs de rivieren
De uiterwaarden van de Rijn, Waal en IJssel zijn heerlijk open. Je hond kan er rennen en snuffelen terwijl jij van het uitzicht geniet.
Landgoederen ontdekken
Gelderland zit vol met landgoederen met vrij toegankelijke wandelpaden. Statige lanen, vijvers en wilde stukken natuur, elke keer weer anders.
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
35% kosten tot 45 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
4 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten





















































