0
0
1
2
3
4
5

De Skâns-Oostmahorn, Fryslân

Nederland, Fryslân, De Skâns-Oostmahorn

2 Honden toegestaan, meer op aanvraag
2 slaapkamer
1 badkamer
3 gasten
97 m2
Omheinde tuin
Vanaf
€107.00Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT BIJ BOEKING

KortingBetaald bij boeking
EnergiekostenInbegrepen

VERPLICHT TER PLAATSE

Bedlinnen (Eerste set)Ter plaatse optioneel per persoon, €12.50 Prijs per persoon
Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)€129.00 Prijs per eenheid
Toeristenbelasting€2.00 Dagelijkse prijs per persoon
Huisdier€29.00 Prijs per eenheid
Badlinnen (Eerste set)Ter plaatse optioneel per persoon, €5.00 Prijs per persoon

OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN

Borgsom per creditcard Visa / Mastercard€100.00 Prijs per eenheid
Restitueerbare waarborgsom te betalen bij check-in
Binnengebieden

Chalet "aan de jachthaven" onderscheidt zich in de kunst en boeken die in het huis te vinden zijn. De chalet is te betreden via twee treden, heeft een parkeerplaats voor één auto en is geschikt voor maximaal drie personen. Vanuit de woonkamer, welke is voorzien van een stijlvolle houtkachel, heeft u direct uitzicht op het water. De keuken is voorzien van een 5-pits gasfornuis en een vaatwasser. De woning beschikt over een eigen 2-persoons infrarood sauna, een wasmachine en droger. Een van de twee slaapkamers, met een bed van 120x200, heeft een raam richting de dijk. De andere slaapkamer, met een bed van 140x200, heeft uitzicht op de tuin en het water. Het terrein is omheind waardoor er veel privacy is.

De gasten hebben de beschikking over een grote tuin met een houten terras direct aan zee en een verhoogd terras met tuinmeubelen. Eigen parkeerplaats, goed omheind. Het huis is gedecoreerd door een kunstenaar.

Kinderbed en-stoel worden op aanvraag gratis verstrekt. Gratis internet, gratis infrarood sauna, rustige ligging aan het Lauwersmeer.

Oostmahorn is een vestingplaats uit de vroege zestiende eeuw met een rijke geschiedenis aan de toenmalige Lauwerszee. Tegenwoordig vormt het een aantrekkelijke toeristische bestemming aan de rand van het Nationaal Park Lauwersmeer en telt het twee vakantieparken.

Het meer en zijn directe omgeving vormen een paradijs voor natuurliefhebbers, vissers, watersporters, wandelaars en fietsers. Hondenliefhebbers en hun trouwe viervoeters komen hier eveneens ruimschoots aan hun trekken. Zo kent Lauwersoog een hondenstrand en bent u samen ook meer dan welkom in onder meer het Ballastplaat bos.

Voor de kinderen zijn er binnen een paar honderd meter van het chalet diverse speelmogelijkheden waaronder een klimtoestel op het strand, een speelveld op vakantiepark De Skâns en een speeltuin met springkussen in het achter het strand gelegen Esonstad. In dit in Oudfriese stijl nagebouwde vestingstadje bevindt zich bovendien een indoorspeelparadijs dat een groot deel van het jaar toegankelijk is en bij Pitch & Putt kunt u terecht om een potje golf of footgolf spelen. Een fiets of e-chopper kan hier ook gehuurd worden.

Voor uw dagelijkse boodschappen (een grote supermarkt zit een paar kilometer verderop in Anjum) kunt u eveneens in Esonstad terecht bij de buurtsuper. Verder vindt u hier onder meer een restaurant, een pizzeria en een snackbar. Nog dichterbij het chalet -in de jachthaven en op de dijk- bevinden zich eveneens een 3-tal uitstekende restaurants met prachtige vergezichten over het Lauwersmeer. Op culinair gebied zit u sowieso goed aan deze voormalige zeetak van de Waddenzee. Zo treft u in de haven van Lauwersoog een keur aan visrestaurants en heeft ook de voormalige zeehaven van Zoutkamp aan de overzijde van het Lauwersmeer een grote verscheidenheid aan eetgelegenheden. Tot slot is een bezoek aan het historische en pittoreske Dokkum met zijn bolwerken, winkels en terrasjes ook van harte aan te bevelen!

Om het Nationaal Park ook vanaf het water te ontdekken kunt u uiteraard een eigen boot meenemen maar om de hoek van het chalet kunt u bij Paviljoen La Barca ook diverse sloepen, zeilbootjes of kano’s huren. Surfen kan bij de plaatselijke surfclub en een catamaran kunt u het beste te water laten bij de catclub Omaho, direct naast de jachthaven. Ook een rondvaarttocht, een vaartocht naar Dokkum of een vogelexcursie op het voormalige vrachtschip de Vlinderbalg behoort tot de mogelijkheden en bovendien vertrekt hier meerdere keren in de week een veerboot naar Schiermonnikoog. Vanuit Lauwersoog kunt u aan zeehonden- en waddenexcursies deelnemen en afhankelijk van het getij op de drooggevallen Engelsmanplaat genieten van het Werelderfgoed de Waddenzee.

Het Lauwersmeer is geliefd bij de visliefhebber. Er zwemt veel brasem en blankvoorn, maar u kunt er ook vissen op snoekbaars en baars. Bij de receptie van Holland1 kunt u een visvergunning kopen.

Houdt u van wandelen en wilt u lekker tot rust komen? Bezoek dan bijvoorbeeld eens het vissersdorpje Paesens-Moddergat aan de zeedijk met zijn museum 't Fiskershúske. In dit authentieke tweelingdorp kunt u bovendien dagelijks terecht voor diverse wadlooptochten. Of blijf gewoon heerlijk thuis in en buiten uw chalet. Vergeet dan vooral ook niet op een onbewolkte late avond omhoog te kijken en te genieten van de sterrenhemel en de melkweg. Het Lauwersmeergebied is niet voor niets (samen met de Boschplaat op Terschelling) door de International Dark Sky Association uitgeroepen tot Dark Sky Park. Kortom: een bijzondere plek in een unieke omgeving!

Basisinformatie
- Huisdieren toegestaan: 2
- toegestaan maat van hond: middelgroot (30 tot 60 cm)
- type gebouw: bungalow
- verdieping waarop het object zich bevindt: begane grond
- perceeloppervlakte: 500 m²
- bouwjaar: 1996
- vrijstaand object
- bescherming tegen inkijk
- geen groepsboeking
- geen jeugdgroepen
- niet-rokers
- aantal slaapkamers: 2
- aantal badkamers: 1

Top eigenschappen
- wifi
- verwarming: overal
- terras
- tuin: voor alleengebruik
- geheel afgesloten (met muur, hek of heg)
- privéparkeerplaatsen in totaal: 1
- ㄴ daarvan parkeerplaatsen in garage: geen
- ㄴ daarvan parkeerplaatsen in carport: geen
- ㄴ daarvan privéparkeerplaatsen buiten: geen
- afstand tot gratis gemeenschappelijke parkeerplaats: 20 m

Slapen
slaapkamer 3
- tweepersoonsbed (van 1,31 m tot 1,50 m breed)
slaapkamer 6
- tweepersoonsbed (van 1,31 m tot 1,50 m breed)

Badkamer
badkamer 3
- douche
- ligbad
- toilet
- föhn

Wellness
- sauna

Koken/Wonen
- koelkast/vriezer: diepvrieskast, koelkast
- kookplaat: gasfornuis
- afzuigkap
- magnetron
- waterkoker
- vaatwasser
- theedoeken
- oppervlakte keuken: 8 m²
- aantal eettafels: 2
- maximaal aantal zitplaatsen: 6
- aantal woonkamers: 1
- open haard

Entertainment
- televisie: satelliet-tv
- gezelschapsspellen voor volwassenen

Voor kinderen
- speeltoestellen

Huishouden
- wasmachine: voor alleengebruik in het object
- wasdroger: voor alleengebruik in het object
- strijkijzer
- stofzuiger
- ventilator: 1

Buitenbereik
- veranda

Omgeving
- uitzicht: uitzicht
- dichtstbijzijnde centrum van een plaats: 2,5 km
- levensmiddelenzaak: 500 m
- uitgaansgelegenheid: 150 m
- restaurant: 150 m
- station: 17,0 km
- vliegveld: 45,0 km
- snelweg: 17,0 km
- haven: 10 m
- afstand openbaar vervoer: 300 m
- strand: 500 m
- afstand tot het hondenstrand: 10,0 km
- grasstrand: 700 m
- water (zee, meer enz.): 10 m
- zee: 2,5 km
- meer: 10 m
- aanlegplaats: 50 m
- visstek: 10 m
- speeltuin: 600 m
- openbaar zwembad: 12,0 km
- wandelpad: 20 m

Bijzonderheden
- Geschikt voor vissers

Buiten

Type gebouw: bungalow. perceeloppervlakte: 500m². bouwjaar: 1996. geen groepsboeking. geen jeugdgroepen.

Voorzieningen

    Vaatwasser
    Privétuin
    Magnetron
    Sauna
    Wasmachine
    Wi-Fi
    Koelkast
    Air conditioning

Tuininformatie

Dit huis staat bij de aanbieder geregistreerd als omheind. Hoe hoog de omheining is, van welk materiaal en of hij helemaal rondom sluit, weten we van dit huis nog niet.

Is dat belangrijk voor jouw hond? Stel je vraag dan in het boekingsformulier bij "extra vragen over accommodatie". Wij leggen hem voor aan de eigenaar en maken je boeking pas definitief als je het antwoord hebt.

Bron: gegevens van de aanbieder

Belangrijke informatie over de tuin — We willen graag dat jij en je hond een zorgeloze vakantie hebben. De informatie over deze tuin is verzameld tijdens eerdere bezoeken, maar situaties kunnen veranderen.

Op de kaart

Beschikbaarheid

September 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

Oktober 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

Goed om te weten

Aankomst & vertrek

Inchecken: na 3:00 PM

Uitchecken: vóór 10:00 AM

Annuleringsvoorwaarden

10% kosten tot 59 dagen voor aankomst

Honden & huisregels

Max. 2 honden (meer op aanvraag)

3 personen

Omheinde tuin aanwezig

Vragen over dit huis?

Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie

Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.

Per vakantiehuis zie je hoeveel honden er maximaal welkom zijn. Dat maximum wordt door de eigenaar bepaald.

Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.

Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Bij de voorzieningen op deze pagina zie je of dit huis een omheinde tuin heeft. Hoe hoog en hoe sluitend de omheining precies is, verschilt per huis. Die informatie komt van de eigenaar en is niet altijd even compleet.

Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Dat verschilt per huis: soms zijn ze inbegrepen, soms huur je ze bij (meestal per persoon) en bij sommige huizen neem je ze zelf mee. Je ziet het in het kostenoverzicht op deze pagina zodra je je reisgegevens invult.

Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Alle informatie die wij van dit huis hebben, staat op deze pagina. Vragen over bijvoorbeeld de borg, het aantal bedden, parkeren of het terras kunnen we alleen voor je navragen bij de verhuurder.

Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.

Begin met boeken

Wanneer

Inchecken → Uitchecken

Gasten

Gasten

Honden

Aantal huisdieren

1

Volwassenen

18 jaar oud

1

Kinderen

3 - 17 jaar oud

0

Baby's

0 - 2 jaar oud

0

Vanaf
€107.00Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT BIJ BOEKING

KortingBetaald bij boeking
EnergiekostenInbegrepen

VERPLICHT TER PLAATSE

Bedlinnen (Eerste set)Ter plaatse optioneel per persoon, €12.50 Prijs per persoon
Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)€129.00 Prijs per eenheid
Toeristenbelasting€2.00 Dagelijkse prijs per persoon
Huisdier€29.00 Prijs per eenheid
Badlinnen (Eerste set)Ter plaatse optioneel per persoon, €5.00 Prijs per persoon

OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN

Borgsom per creditcard Visa / Mastercard€100.00 Prijs per eenheid
Restitueerbare waarborgsom te betalen bij check-in

Nog geen kosten