Zeewolde, Flevoland
Nederland, Flevoland, Zeewolde
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Luxe in het bos met een vleugje sterrenkijken
Verscholen aan de rand van het bos op het serene Resort de Parel in Zeewolde, brengt dit uniek ontworpen vakantiehuis de natuur naar binnen met het gebruik van natuurlijke materialen en warme, hoogwaardige afwerkingen. Met drie uitnodigende slaapkamers – waaronder een knusse mezzanine onder een glazen dak, perfect om sterren te kijken – twee moderne badkamers (waarvan één en-suite) en een volledig uitgeruste open keuken, is het huis zowel stijlvol als praktisch. Openslaande deuren leiden naar een overdekte veranda en uw eigen, met vuur verwarmde hottub, waar de ochtend rustig begint en de avonden heerlijk eindigen.
Natuurwandelingen & Heerlijkheid aan het Meer
Op slechts 100 meter van een rustig strand aan het meer en 4,2 km van het uitgestrekte Wolderwijd biedt de locatie volop ruimte voor u en uw huisdier om te ontdekken. Wandel door het betoverende Horsterwoldbos, neem een duik in het meer of ontspan gewoon onder de blote hemel. Of u nu op zoek bent naar avontuur of naar stilte, de natuur omringt u in alle richtingen.
Samen eten, pootjes en al
Je harige vrienden zijn niet alleen toegestaan, ze worden gevierd. Ga naar huisdiervriendelijke plekken zoals Brasserie Zuiderzoet voor een lunch aan het meer of drink een kop koffie bij Fika Zeewolde. Beide hebben een open terras waar je huisdier lekker naast je kan loungen. Met schilderachtige wandelpaden, warme gastvrijheid en volop ruimte om rond te dwalen, is dit een vakantie die jij en je trouwe viervoeter nooit zullen vergeten.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Flevoland
Horsterwold
Het grootste loofbos op de polders, met veel losloopgebieden. Je stapt zo vanuit het vakantiehuis het bos in.
Strandjes aan het Markermeer
Leuke strandjes langs het Markermeer en Veluwemeer waar je hond het water in kan. Vaak rustig, ook in de zomer.
Oostvaardersplassen
Langs de randen zijn wandelpaden waar je hond aangelijnd mee mag. Spot grote grazers en roofvogels terwijl je loopt.
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden
6 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten







































