Zeewolde, Flevoland
Nederland, Flevoland, Zeewolde
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Verwen jezelf met een ontspannen vakantie in dit vakantiehuis dat niks tekort komt in Zeewolde. Het is voorzien van een tuin, een gedeeld zwembad en een gedeelde tennisbaan. Met 4 slaapkamers biedt het bovendien comfortabel plaats aan 1 of 2 gezinnen. Het Horsterwold bos ligt op 100 m afstand en je kunt er de dag ontspannen beginnen met een gezonde wandeling. Er kan gevist worden op dezelfde afstand en het dichtstbijzijnde restaurant ligt op 1 km van de accommodatie. Golfclub Zeewolde ligt op iets meer dan 5 km van de leuke woning in dit mooie stukje Nederland. Het verblijf beschikt over een heerlijke tuin en een gedeeld zwembad, ideaal voor de zomerdagen. Laat zien wat je kunt op de gedeelde tennisbaan of leun achterover op het terras met een drankje naar keuze. De goed uitgeruste keuken biedt je de kans om je favoriete maaltijd te bereiden.
Voorzieningen
Tuininformatie
De tuin is volledig omheind. Driekwart van de omheining bestaat uit coniferen. Er zit geen draad in de coniferenhaag verwerkt, maar volgens de huiseigenaar is er nog nooit een hond ontsnapt. De rest is hekwerk van minimaal 90 cm hoog.
Eerdere gasten met honden waren enthousiast over de tuin en de omheining.
Bron: antwoord van beoordeling en huiseigenaar (op 2024-01-17)
Belangrijke informatie over de tuin — We willen graag dat jij en je hond een zorgeloze vakantie hebben. De informatie over deze tuin is verzameld tijdens eerdere bezoeken, maar situaties kunnen veranderen.
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Flevoland
Horsterwold
Het grootste loofbos op de polders, met veel losloopgebieden. Je stapt zo vanuit het vakantiehuis het bos in.
Strandjes aan het Markermeer
Leuke strandjes langs het Markermeer en Veluwemeer waar je hond het water in kan. Vaak rustig, ook in de zomer.
Oostvaardersplassen
Langs de randen zijn wandelpaden waar je hond aangelijnd mee mag. Spot grote grazers en roofvogels terwijl je loopt.
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
8 personen
Omheinde tuin aanwezig
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten







































