Gasselternijveen, Drenthe
Nederland, Drenthe, Gasselternijveen
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Gezellige chalets aan het water voor alle seizoenen
Deze charmante chalets, gelegen in het rustige Hunzepark in Gasselternijveen, bieden een ontspannen vakantie direct aan het water. Of u nu als stel, gezin of kleine groep komt, u kunt kiezen uit accommodaties voor 4, 5 of 6 personen – elk met een eigen terras, tuinmeubilair en een rustgevende groene omgeving. De eenvoudig ingerichte interieurs bieden alles wat u nodig heeft, inclusief een volledig uitgeruste keuken (met een vaatwasser in bepaalde chalets), comfortabele slaapkamers en een gezellige woonkamer met een tv voor rustige avonden.
Spetter, wandel en geniet van het landschap
Gasten hebben van begin mei tot half september toegang tot een gedeeld buitenzwembad, ideaal voor zonnige dagen en plezier met het hele gezin. Voor de koelere maanden biedt het nabijgelegen subtropische zwemparadijs Holiday Park Hunzedal (slechts 15 minuten rijden) het hele jaar door waterplezier. Houdt u van de natuur? Verken de omliggende bossen en de paden langs de rivier – perfect voor schilderachtige wandelingen met uw trouwe viervoeter, want huisdieren zijn hier van harte welkom!
Eet lokaal, ontspan volledig
Kies uit de lokale restaurants in de nabijgelegen dorpjes Borger en Assen, waar huisdiervriendelijke terrassen en gezellige Hollandse cafés op u wachten. Na een dag vol ontdekkingen kunt u terugkeren naar uw chalet om te ontspannen op het terras, te genieten van een zonsondergang aan het meer of uw volgende avontuur te plannen. Of u nu komt om te wandelen, te ontspannen of gewoon te genieten van de natuur met uw huisdier aan uw zijde, Hunzepark is een vredige oase voor iedereen.
Let op: Van 31 augustus tot en met 2 september 2026 zijn de horecafaciliteiten gesloten vanwege de komst van een groep studenten. Door hun aanwezigheid kan er gedurende deze periode enige overlast of verstoring optreden.
Sluiting waterglijbaan - Vanwege de vervanging van de waterglijbaan in het zwembad is deze buiten gebruik van 4 mei tot en met 2 juli 2026. Het zwembad zelf blijft wel geopend.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Drenthe
Rust en ruimte
Drenthe is een van de groenste en stilste provincies. Bossen, heidevelden en beekdalen waar je hond uren kan struinen zonder iemand tegen te komen.
Wandelen langs hunebedden
Combineer een wandeling met een stukje geschiedenis. De routes rond Borger en Rolde brengen je langs hunebedden, midden in de natuur.
Dwingelderveld
Het grootste natte heideveld van West-Europa, met speciale loslooproutes voor honden. Hier mag je hond echt even lekker los.
Brinkdorpen
De Drentse brinkdorpen zijn idyllisch. Maak een rondje door het dorp, wandel het coulisselandschap in en geniet van de stilte.
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden
4 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten























