Općina Sukošan, Zadarska županija
Kroatië, Zadarska županija, Općina Sukošan
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Dit vakantiehuis heeft 4 slaapkamers en is geschikt voor 8 personen, ideaal voor 1 of 2 gezinnen. Het ligt in Bibinje, op 200 m van het strand.
In de omgeving kun je wandelen, fietsen, surfen, windsurfen en duiken. De dichtstbijzijnde restaurants en winkels zijn op 500 m afstand. Bezoek ook de nationale parken Paklenica, Krka en Plitvice of ga met een bootexcursie naar de Kornati-eilanden.
Dit moderne vakantiehuis bestaat uit 2 verdiepingen en beschikt over een zwembad in de tuin. De slaapkamers zijn voorzien van een eigen badkamer en er zijn 2 keukens met een vaatwasser. Het overdekte terras leent zich als ideale plek voor de gezellige momenten met vrienden en familie. Er is ook WiFi in het huis aanwezig.
Het vliegveld van Zadar is op 6 km afstand en de veerhaven is op 3 km afstand.
Voorzieningen
Tuininformatie
Dit huis staat bij de aanbieder geregistreerd als omheind. Hoe hoog de omheining is, van welk materiaal en of hij helemaal rondom sluit, weten we van dit huis nog niet.
Is dat belangrijk voor jouw hond? Stel je vraag dan in het boekingsformulier bij "extra vragen over accommodatie". Wij leggen hem voor aan de eigenaar en maken je boeking pas definitief als je het antwoord hebt.
Bron: gegevens van de aanbieder
Belangrijke informatie over de tuin — We willen graag dat jij en je hond een zorgeloze vakantie hebben. De informatie over deze tuin is verzameld tijdens eerdere bezoeken, maar situaties kunnen veranderen.
Op de kaart
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 5:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden
8 personen
Omheinde tuin aanwezig
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten



































