Grad Pag, Zadarska županija
Kroatië, Zadarska županija, Grad Pag
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
Verblijf in dit prachtige vakantiehuis met zwembad, bijna direct aan het kiezelstrand, waarvan alleen de lokale weg je scheidt. Het kleine en rustige dorpje Koljun is ideaal om lichaam en geest te ontspannen. De woning is omgeven door stenen muren waarin mediterrane planten groeien zoals rozemarijn, palmbomen en oleander. Lampen zijn geïnstalleerd binnen de stenen muur en al het meubilair is handgemaakt, wat het geheel een aangename, gezellige sfeer geeft. Aan de achterkant van het gebouw zijn de recreatieruimte en de buitenkeuken met mobiele bar, het vakantiehuis bestaat uit drie verdiepingen, op de bovenste verdieping, met schuine wanden van 160 cm hoog, is een romantisch terras met een panoramisch uitzicht op de zee. Het eiland Pag is vol met mooie, levendige en afgelegen baaien. De eilandspecialiteiten Pag schapenkaas en lamsvlees zijn een echte aanrader als culinaire hoogstandjes. Op het populaire strand Zre worden elke zomer bekende festivals voor elektronische muziek gehouden.
Vanuit de stad Pag en langs een oude Romeinse zoutmijn leidt het pad naar Kosljun, dat ook het oudste bekende pad op het eiland Pag is. Kosljun is sinds de 14e eeuw de belangrijkste haven van het eiland en diende als haven voor de export van zout, maar tegenwoordig wordt het alleen nog gebruikt voor het aanmeren van boten en kleine schepen. Het dorp wordt omringd door weilanden en zuivelbedrijven, die je per fiets of te voet kunt verkennen. Kosljun staat ook bekend om zijn drinkwater van hoge kwaliteit. Naast baden, zwemmen en duiken is de baai van Kosljun ideaal voor windsurfen, vissen en andere watersporten. Het eiland staat ook bekend om zijn natuurlijke zoutwinning en uitstekende verbindingen met het vasteland.
Voorzieningen
Tuininformatie
Dit huis staat bij de aanbieder geregistreerd als omheind. Hoe hoog de omheining is, van welk materiaal en of hij helemaal rondom sluit, weten we van dit huis nog niet.
Is dat belangrijk voor jouw hond? Stel je vraag dan in het boekingsformulier bij "extra vragen over accommodatie". Wij leggen hem voor aan de eigenaar en maken je boeking pas definitief als je het antwoord hebt.
Bron: gegevens van de aanbieder
Belangrijke informatie over de tuin — We willen graag dat jij en je hond een zorgeloze vakantie hebben. De informatie over deze tuin is verzameld tijdens eerdere bezoeken, maar situaties kunnen veranderen.
Op de kaart
Beschikbaarheid
November 2026
December 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
16 personen
Omheinde tuin aanwezig
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
Nog geen kosten











































































