Grad Omiš, Splitsko-dalmatinska županija
Kroatië, Splitsko-dalmatinska županija, Grad Omiš
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Villa Olive Tree Pisak is gemaakt voor een ontspannen vakantie. Deze prachtige villa is geschikt voor maximaal 6 gasten in 3 slaapkamers.
Het privézwembad is beschikbaar voor volledig genot en verfrissing, terwijl de ligstoelen rond het zwembad bijdragen aan ontspanning en comfort. Het overdekte terras is uitgerust met een tafel en stoelen en een barbecue. Daar kun je de schaduw opzoeken en je verfrissen met je favoriete drankje, maar ook genieten van vers bereide lekkernijen van de barbecue.
Op de begane grond is er een volledig uitgeruste keuken met alles wat je nodig hebt om je favoriete lekkernijen te bereiden of misschien een nieuw lokaal recept uit te proberen. Op dezelfde verdieping is een moderne slaapkamer met en-suite badkamer en apart toilet voor nog meer gemak. Op de bovenste verdieping van de villa zijn twee liefdevol en zorgvuldig ingerichte slaapkamers, beide met en-suite badkamer. Beide slaapkamers hebben een eigen balkon met meubilair voor een comfortabel verblijf op het balkon, dat een prachtig uitzicht op zee biedt. Het nodigt je uit om te ontspannen en vers gezette koffie of thee te drinken. Extra fiets-, kajak- en SUP-verhuur is op aanvraag beschikbaar tegen een toeslag.
Oh ja! En niet te vergeten is er buiten ook een kinderspeelplaats met een schommel en glijbaan.
Ben je het met ons eens als we zeggen haast je en boek deze schoonheid? Pisak is een klein vissersdorp tussen Omi en Makarska met een echte Dalmatische sfeer en bekend om zijn zand-, kiezel- en rotsstranden. De plaats is klein en ideaal voor een rustige gezinsvakantie. Voor liefhebbers van historische bezienswaardigheden raden we een bezoek aan Omi aan, waar je het Mirabela Fort, het Fortica Fort, de parochiekerk van St. Michael, het Franciscaner klooster, de kerk van St. Petra, het stadsmuseum en het middeleeuwse stadscentrum kunt bezoeken. Wie een actieve vakantie wil, kan gaan surfen, zeilen, duiken, beachvolleyballen, raften en kajakken op de rivier de Cetina in het achterland van Pisak. Liefhebbers van lekkere hapjes raden we zeker een bezoek aan een van de restaurants met lokale specialiteiten aan.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
6 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten











































