Grad Kaštela, Splitsko-dalmatinska županija
Kroatië, Splitsko-dalmatinska županija, Grad Kaštela
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
Dit vakantiehuis met een buitenzwembad, beschikbaar tot oktober, ligt in een rustige omgeving omgeven door het groen van de natuur. Het bestaat uit twee verdiepingen. Op de begane grond zijn er slaapkamers, twee badkamers (een met alleen externe toegang) en een recreatieruimte. Een externe trap leidt u naar de eerste verdieping, met drie slaapkamers, WC en badkamer, evenals een woonkamer met keuken en uitgang naar het balkon. Op de binnenplaats vindt u het verwarmde zwembad, ruimte om te zonnebaden, tevens barbecue en speeltoestellen voor kinderen. Bezoek alle zeven forten: Sucurac, Kastel Gomilica, Kambelovac, Luksic, Stari, Kastel Novi en Stafilic. Deze forten werden ongeveer 500 jaar geleden gebouwd ter bescherming tegen Ottomanen en piraten, en rond elk fort is een klein dorpje ontstaan.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
9 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
Nog geen kosten
































