0
0
1
2
3
4
5

Zagore, Primorsko-goranska županija

Kroatië, Primorsko-goranska županija, Zagore

1 Honden toegestaan, meer op aanvraag
6 slaapkamer
6 badkamer
16 gasten
343 m2
Vanaf
€465.00Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT BIJ BOEKING

Bedlinnen + handdoekInbegrepen
EindschoonmaakInbegrepen

De fantastische Villa Istra Panorama ligt in een klein dorpje bij Moscenicka Draga, op slechts 2,5 km van het eerste strand. De villa is ingericht met veel aandacht voor detail. Het interieur bestaat uit 3 open woon- en eetgedeeltes, 3 volledig uitgeruste keukens, 6 slaapkamers en 6 badkamers. In de hele villa vind je talloze openslaande deuren en ramen met prachtig uitzicht op zee. De villa is geschikt voor maximaal 10 + 6 personen en is ideaal voor een vakantie met meerdere gezinnen of een vakantie met vrienden. Een entertainmentruimte met tafelvoetbal, darts en tv, evenals een tafeltennistafel en een kinderspeelplaats zijn ook te vinden in de villa. Lounges verspreid over het buitengedeelte bieden volop mogelijkheden om te ontspannen en wat tijd alleen door te brengen in deze enorme villa. Het 11 meter lange overloopzwembad met ligstoelen biedt ook een prachtig uitzicht op de zee en is de ideale plek om te genieten van uw tijd in deze prachtige villa.
Villa Istria Panorama ligt in Brsec - een klein middeleeuws stadje waarvan de smalle straatjes en steegjes tot op de dag van vandaag bewaard zijn gebleven. De meeste huizen zijn gebouwd in de 17e eeuw en op de gevels zijn nog steeds Glagolische inscripties te vinden. Een onvergetelijk uitzicht strekt zich uit vanaf de rotsen waar de kerk van Sint-Magdalena werd gebouwd. Brsec ligt ongeveer 25 kilometer ten zuiden van Opatija - de parel van de Adriatische Zee. Opatija is het oudste toeristische centrum van Kroatië, waarvan de geschiedenis teruggaat tot de 19e eeuw, toen de Habsburgse dynastie de stad tot een populaire bestemming voor aristocraten maakte. Er zijn talloze restaurants, bars en cafés in de stad, evenals Lungomare - een 12 kilometer lange promenade die langs de kust loopt. En niet te vergeten, de vele stranden.

Voorzieningen

    Koelkast
    Magnetron
    Wasmachine
    Vaatwasser
    TV
    Wi-Fi
    BBQ
    Zwembad
    Privé zwembad
    Oplaadpunt elektrische auto

Op de kaart

Beschikbaarheid

April 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

Mei 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

Goed om te weten

Aankomst & vertrek

Neem contact op voor details

Annuleringsvoorwaarden

25% kosten tot 43 dagen voor aankomst

Honden & huisregels

Max. 1 honden (meer op aanvraag)

16 personen

FAQ

Ik wil meer honden naar dit huis brengen. Is dat mogelijk?
Voor elke accommodatie geven we aan hoeveel honden standaard zijn toegestaan.

Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.

Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.

Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Ik heb nog wat vragen over dit huis
Wij beschikken niet op voorhand over meer informatie dan wij op de website al tonen. Extra vragen worden altijd gesteld aan de huiseigenaar.

Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.

In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.

Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?

Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.

Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.

Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Ik zou graag wat vragen willen stellen over het gebied (wandelen, zwemmen, enz ...)
DogsIncluded geeft algemene informatie over de wetenswaardigheden per land. Omdat wij zoveel bestemmingen & accommodaties in ons aanbod hebben (inmiddels meer dan 16.000!), is het onmogelijk om iedere specifieke situatie in een bepaald gebied van een land uit te zoeken. We hopen dat je hier begrip voor hebt.

Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.

Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.

En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?

Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.

Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.

Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.

Begin met boeken

Wanneer

Inchecken → Uitchecken

Gasten

Gasten

Honden

Aantal huisdieren

1

Volwassenen

18 jaar oud

1

Kinderen

3 - 17 jaar oud

0

Baby's

0 - 2 jaar oud

0

Vanaf
€465.00Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT BIJ BOEKING

Bedlinnen + handdoekInbegrepen
EindschoonmaakInbegrepen

Nog geen kosten