Komarna, Općina Slivno
Kroatië, Općina Slivno, Komarna
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
Je luxe vakantiehuis met uitzicht op zee, de Peljeac-brug en een privézwembad.
Een huis waar iedereen blij van wordt? Dat is wat je hier vindt. Het moderne huis biedt je ongelooflijk veel comfort en moderne kamers. De mooie slaapkamers, op verschillende niveaus, bieden je privacy en rustgevende nachten en de aangrenzende badkamers of toiletten bieden privacy. Alle slaapkamers hebben een balkon of terras, dat je kunt gebruiken om te zonnebaden of als toevluchtsoord om een boek te lezen. Ook je trouwe viervoeter kan zich hier thuis voelen, want die is van harte welkom.
De woonkamer is een echte blikvanger, waar je je maaltijden kunt bereiden in de lange kitchenette en met het hele gezin kunt dineren aan de originele hoge tafel. Vanuit de ruime woonkamer heb je ook toegang tot het prachtige terras, vanwaar je een panoramisch uitzicht hebt op zee. Geniet van je privézwembad, schommels en ligstoelen om te ontspannen.
Maak je weg naar het kiezelstrand van Komarna. Hier kun je in het kristalheldere water springen en afkoelen.
Zuid-Kroatië is nu gemakkelijk verbonden met de rest van Kroatië via de Peljeac-brug. Hierdoor kun je verdere excursies maken binnen Zuid-Kroatië zonder het land te hoeven verlaten.
Maak bijvoorbeeld een dagtocht naar Dubrovnik, want daar valt veel te ontdekken. De historische oude stad van Dubrovnik is wereldberoemd en biedt je ontelbare fotomogelijkheden. Verken de kleine steegjes en test je conditie op de vele trappen die de stad omzomen. Vanaf de Sergiusheuvel heb je een prachtig uitzicht over de hele stad.
Beleef een spannende vakantie in je luxe huis.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
8 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
Nog geen kosten

















































