Primošten Burnji, Općina Primošten
Kroatië, Općina Primošten, Primošten Burnji
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
Dit prachtige, comfortabele vakantiehuis bestaat uit drie volledig uitgeruste appartementen op twee verdiepingen die verbonden zijn door een buitentrap en een apart gebouw met een keuken, woonkamer en badkamer met directe uitgang naar het terras met zwembad. Hier kunt u ontspannen met een uniek uitzicht op de zee en het landschap. Het huis is ideaal voor een ontspannen en luxe vakantie van meerdere bevriende gezinnen. Het kiezelstrand, geschikt voor kinderen, is versierd met kristalhelder water. De nabijgelegen stad Primosten is een van de mooiste bestemmingen in de Adriatische Zee. Op het schilderachtige schiereiland vindt u authentieke tavernes met lokale specialiteiten, ontdekt u bars dicht bij de zee en speurt u naar charmante winkeltjes. Bezoek de steden Sibenik, Trogir en Split of ontdek de natuurlijke schoonheid van deze regio, die de twee nationale parken Krka en Kornati herbergt.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
November 2026
December 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
15 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
Nog geen kosten



































































