Milčetići, Općina Malinska-Dubašnica
Kroatië, Općina Malinska-Dubašnica, Milčetići
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Dit mooie appartement op het Kroatische Krk is voorzien van een heerlijk terras en de zee ligt om de hoek. Er is 1 slaapkamer waar 2 gasten in kunnen verblijven, waardoor dit appartement ideaal is voor stelletjes.
Je kunt de dag beginnen met een frisse duik in de Adriatische Zee, die 300 m van de accommodatie vandaan ligt. Er is een restaurant te vinden op 400 m afstand en de dichtstbijzijnde supermarkt is 400 m ver weg. Hier kun je een heerlijk ontbijtje scoren in de ochtend. Het centrum van Malinska ligt 900 m verderop en heeft leuke uitgaansgelegenheden.
Het vakantiehuis is voorzien van een keuken die is uitgerust met onder andere een koffiezetapparaat en een fornuis. De badkamer beschikt over een douche en een toilet en je kunt kosteloos gebruikmaken van de WiFi. Er is een barbecue aanwezig en je kunt de auto kwijt op de daarvoor bestemde parkeerplaats.
De dichtstbijzijnde bushalte is ongeveer 900 m van de accommodatie verwijderd.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 2:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
2 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten







































