Peruški, Istarska županija
Kroatië, Istarska županija, Peruški
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
De prachtige Villa Ogradina is het perfecte vakantiehuis voor een kleine groep die van rust houdt. De kamers zijn verdeeld over 2 verdiepingen. Op de begane grond is er een open woon- en eetruimte met een goed uitgeruste keuken. Hier is ook een badkamer om je verblijf zo comfortabel mogelijk te maken. Beide slaapkamers met comfortabele tweepersoonsbedden bevinden zich op de bovenverdieping en hebben allebei een eigen badkamer.
De slaapkamers hebben ook elk een terras, zodat je van dit prachtige uitzicht kunt genieten terwijl je je ochtendkoffie drinkt.
De villa is volledig omheind en heeft een uitnodigend privézwembad. Stel je voor dat je een verfrissend drankje neemt en ontspant bij het zwembad met prachtige muziek op de achtergrond? Veel beter dan dat wordt het niet. Gebruik 's avonds de elektrische barbecue en dineer buiten onder de overdekte eethoek.
Mis deze geweldige woning niet en boek nu je vakantie! Villa Ogradina ligt midden in het kleine pittoreske dorpje Peruski, vlakbij Pula. Dit gebied is een ideale oase voor gasten die op zoek zijn naar absolute rust en stilte, maar het is ook zeer goed verbonden met grotere steden in de buurt. Maak tijdens uw bezoek zeker een uitstapje naar: Pula met aandacht voor het oude amfitheater (zesde grootste), Medulin met zijn lange grillige kustlijn, Premantura in het uiterste zuiden van Istrië en een van de weinige plaatsen met een strand voor blinden en Pazin met zijn lange en rijke traditie gelegen in het hart van het schiereiland. Sportievelingen kunnen fietsen, vissen, paardrijden, wandelen en free climbing beoefenen.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
5 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
Nog geen kosten




















































