Općina Žminj, Istarska županija
Kroatië, Istarska županija, Općina Žminj
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
Mooi gerenoveerd vakantiehuis van meer dan 100 jaar oud, in een dorpje met slechts 4 andere woningen. Het huis heeft een moderne inrichting, een zwembad en een groot stuk grond wat geschikt is voor spelende kinderen. Steile trap tussen de begane grond en de eerste verdieping. Eén van deze 4 huizen met zwembad is van de verhuuder. De huizen zijn geschikt voor families, die graag samen hun vakantie doorbrengen, maar hun privacy niet op willen geven. De omgeving is rustig en u bereikt met de auto binnen 30 minuten het strand waar talrijke mogelijkheden zijn. De stad Pula is op ca. 30 km afstand gelegen en is zeker een bezoek waard.
Voorzieningen
Tuininformatie
De tuin is volledig omheind. De hoogte varieert van 1m tot 2m.
Bron: antwoord van huiseigenaar (op 2019-05-15)
Belangrijke informatie over de tuin — We willen graag dat jij en je hond een zorgeloze vakantie hebben. De informatie over deze tuin is verzameld tijdens eerdere bezoeken, maar situaties kunnen veranderen.
Op de kaart
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
5 personen
Omheinde tuin aanwezig
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
Nog geen kosten





















