Općina Marčana, Istarska županija
Kroatië, Istarska županija, Općina Marčana
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
De prachtige stenen villa Casa Di Roccia biedt originele traditionele Istrische details en moderne voorzieningen in dezelfde accommodatie.
De villa heeft een prachtige tuin met zwembad en plonsbad, gezellige ligstoelen, buitenkeuken en buiteneethoek. Een houtskoolbarbecue en een traditionele houtoven zijn hier beschikbaar. Hier kun je heerlijke maaltijden bereiden voor je familie en jezelf vertrouwd maken met de Istrische flair.
Op de begane grond van de villa bevindt zich een typische konoba met eethoek, volledig uitgeruste keuken, woonkamer met houten balken en een badkamer. Op de bovenverdieping zijn er 3 slaapkamers en 2 badkamers. Een van de slaapkamers heeft een eigen badkamer.
Casa Di Roccia is voorzien van airconditioning, WiFi en biedt alles voor een aangename vakantie voor max 6+2 gasten.
Villa Casa Di Roccia ligt in het centrum van Marcana. Marcana is een kleine stad en gelijknamige gemeente in het zuidelijke deel van Istrië, ongeveer 15 km ten noorden van Pula. De locatie van de villa biedt een perfecte balans tussen rust en privéplezier, weg van de drukte van de stad en de toeristische drukte, maar tegelijkertijd is het niet ver van alle belangrijke steden in Istrië. Dit deel van Istrië wordt gedomineerd door groene heuvels en baaien met helder water, ideaal om de onderwaterwereld te verkennen. Pula, de grootste stad in Istrië, is wereldberoemd vanwege het indrukwekkende Colosseum, een oud amfitheater gebouwd in de 1e eeuw tijdens het bewind van de Romeinse keizer Vespasianus. Naast culturele en historische schoonheden biedt Istrië unieke culinaire ervaringen, die in dit deel van Europa welbekend zijn. Huisgemaakte prosciutto (prsut), wijn en Istrische pasta (fuzi) zijn slechts enkele van de delicatessen van de echte mediterrane keuken in Istrië. Op het schiereiland Istrië ligt ook een van de mooiste nationale parken in dit deel van Europa - Brijuni. Je kunt de eilanden per boot bereiken vanuit Fazana, op slechts ongeveer 15 kilometer van de villa. Een auto wordt aanbevolen.
Voorzieningen
Tuininformatie
Dit huis staat bij de aanbieder geregistreerd als omheind. Hoe hoog de omheining is, van welk materiaal en of hij helemaal rondom sluit, weten we van dit huis nog niet.
Is dat belangrijk voor jouw hond? Stel je vraag dan in het boekingsformulier bij "extra vragen over accommodatie". Wij leggen hem voor aan de eigenaar en maken je boeking pas definitief als je het antwoord hebt.
Bron: gegevens van de aanbieder
Belangrijke informatie over de tuin — We willen graag dat jij en je hond een zorgeloze vakantie hebben. De informatie over deze tuin is verzameld tijdens eerdere bezoeken, maar situaties kunnen veranderen.
Op de kaart
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
8 personen
Omheinde tuin aanwezig
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
Nog geen kosten

























































