Grad Buzet, Istarska županija
Kroatië, Istarska županija, Grad Buzet
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Villa Livia ligt in een klein en rustig dorpje genaamd Sovinjak in Centraal-Istrië. De villa biedt plaats aan 8 volwassenen en 1 kind.
In de prachtige villa, die smaakvol is ingericht met houten balken, zijn er vier slaapkamers, drie badkamers en een mooie woonkamer met aangrenzende keuken en eethoek. De begane grond biedt toegang tot het zwembad, de charmante groene tuin en de gezellige eethoek. Hier kunt u heerlijke maaltijden bereiden of gewoon genieten van een glas goede Istrische wijn. Het grote privézwembad van 40 m² is uitsluitend bestemd voor gebruik tijdens uw verblijf in deze prachtige villa. Vanaf het terras op de bovenverdieping kunt u genieten van het prachtige uitzicht op de omgeving. Villa Livia heeft een prachtige tuin rondom de villa. Hier kunt u in de zon genieten op comfortabele ligstoelen. Deze villa biedt een rustig toevluchtsoord, weg van de drukte van de 21e eeuw, en is toch een goed uitgangspunt van waaruit u alle geneugten kunt bezoeken die Istrië te bieden heeft. Jeugdgroepen zijn niet toegestaan.
Villa Livia ligt in een klein en rustig dorpje genaamd Sovinjak, net buiten Buhet in Centraal-Istrien. Centraal-Istrien staat bekend om zijn landschap met kleine, pittoreske, middeleeuwse stadjes die onweerstaanbaar doen denken aan Toscane of de Provence. Tegenwoordig staat Buzet alom bekend als de „stad van de truffels“, omdat de bossen langs de rivier de Mirna bijzonder rijk zijn aan deze goddelijke knollen. De stad, met haar culturele en historische monumenten, in combinatie met gezonde, huisgemaakte gerechten (vooral met ingrediënten uit eigen teelt en de zeer gewaardeerde witte truffel), voortreffelijke wijnen uit de regio, folklore (oude muziek – klanken en dansen – Balun, legendes van de citadellen) en de pareltjes van de kleine stadjes op de glooiende heuvels (Motovun, Roc, Hum, Vrh en Sovinjak) trekken elk jaar toeristen aan. Laat tijdens uw verblijf in Istrië zeker niet na om de lokale Istrische en mediterrane specialiteiten te proeven en ervan te genieten: truffels, olijfolie, de Istrische os Boškarin, prosciutto en vis.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
November 2026
December 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
8 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten



























































