0
0
1
2
3
4
5

Gajana, Grad Vodnjan

Kroatië, Grad Vodnjan, Gajana

1 Honden toegestaan, meer op aanvraag
4 slaapkamer
4 badkamer
10 gasten
236 m2
Omheinde tuin
Vanaf
€155.14Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT BIJ BOEKING

Bedlinnen + handdoekInbegrepen
EindschoonmaakInbegrepen

Deze oude gerenoveerde villa met een groot zwembad in een enorme, mooi aangelegde binnenplaats is de perfecte plek voor een vakantie vol rust en ontspanning waar je van droomt. Villa Negrin heeft vier slaapkamers en is geschikt voor maximaal tien personen. Op de begane grond van de open ruimte is er een grote woonkamer met open haard, een volledig uitgeruste keuken en een eethoek voor tien personen, ideaal voor familiemaaltijden. Er is ook een wijnkelder op de begane grond. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, alle drie voorzien van airconditioning en een eigen badkamer, evenals een klein, comfortabel terras waar altijd een aangenaam briesje waait op warme zomerdagen. De oude zolder is omgebouwd tot een grote ouderslaapkamer, met zichtbare bakstenen en plafondbalken voor een visueel effect. Deze slaapkamer heeft ook airconditioning en een en-suite badkamer. Op de binnenplaats is een groot zwembad waar je kunt zwemmen en ontspannen als de dagen te warm worden, of met een koud drankje in de hand kun je zonnebaden op de ligstoelen rond het zwembad. Het zwembad heeft ook een kleine glijbaan voor de kleintjes. Als je met kinderen reist, is deze villa de perfecte keuze, want het biedt een tuin van 2000 m² met weelderig groen waar kinderen zonder zorgen kunnen spelen. Voor hun plezier tijdens het ontspannen is er ook een badminton- en volleybalnet, een trampoline, een basketbalring, schommels en darts zodat ze gemakkelijk overtollige energie kunnen verbranden. Er is ook een grote overdekte buiteneetkamer met barbecue voor 12 personen waar je kunt genieten van die familiemaaltijden terwijl de bries de fijne zomergeur van de nabijgelegen zee met zich meedraagt. Voel je je nu niet ontspannen? Boek nu Villa Negrin en trakteer jezelf op de vakantie die je verdient.Gajana is een klein dorpje in de gemeente Vodnjan in de buurt van Pula en Rovinj. Gajana is een typisch Istrisch dorp met 20 huizen omringd door velden en bossen. Ongeveer 6 km buiten Gajana ligt de middeleeuwse stad Vodnjan, in het centrum waarvan u nog steeds barokke, renaissance en gotische architectuur kunt bewonderen. Er zijn overal veel details uit verschillende tijdperken, zoals houten deuren, stenen gevels en smeedijzeren versieringen op fonteinen. Typisch oude en smalle Istrische straatjes geplaveid met steen leiden naar de kerk, die de hoogste kerktoren van heel Istrië heeft. Omdat de vervoersverbindingen in Istrië goed zijn, kun je op elk moment in de auto stappen en op excursie gaan. Na een korte rit van 20 tot 40 minuten door het prachtige landschap bereik je de grote kustplaatsen Pula, Rovinj en Porec. Alle drie de steden zijn oude steden uit de Romeinse tijd, waar je veel historische monumenten kunt bekijken, zoals het amfitheater in Pula, de Eufrasiusbasiliek in Porec of de kerk van St. Eufemia in Rovinj. Om af te koelen in de kristalblauwe zee bezoek je de vele stranden in de omgeving.

Voorzieningen

    Koelkast
    Magnetron
    Wasmachine
    Vaatwasser
    TV
    Wi-Fi
    BBQ
    Privétuin
    Privé zwembad
    Dichtbij strand of kust

Op de kaart

Beschikbaarheid

April 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

Mei 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

Goed om te weten

Aankomst & vertrek

Neem contact op voor details

Annuleringsvoorwaarden

25% kosten tot 43 dagen voor aankomst

Honden & huisregels

Max. 1 honden (meer op aanvraag)

10 personen

FAQ

Ik wil meer honden naar dit huis brengen. Is dat mogelijk?
Voor elke accommodatie geven we aan hoeveel honden standaard zijn toegestaan.

Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.

Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.

Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Ik heb nog wat vragen over dit huis
Wij beschikken niet op voorhand over meer informatie dan wij op de website al tonen. Extra vragen worden altijd gesteld aan de huiseigenaar.

Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.

In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.

Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?

Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.

Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.

Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Ik zou graag wat vragen willen stellen over het gebied (wandelen, zwemmen, enz ...)
DogsIncluded geeft algemene informatie over de wetenswaardigheden per land. Omdat wij zoveel bestemmingen & accommodaties in ons aanbod hebben (inmiddels meer dan 16.000!), is het onmogelijk om iedere specifieke situatie in een bepaald gebied van een land uit te zoeken. We hopen dat je hier begrip voor hebt.

Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.

Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.

En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?

Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.

Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.

Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.

Begin met boeken

Wanneer

Inchecken → Uitchecken

Gasten

Gasten

Honden

Aantal huisdieren

1

Volwassenen

18 jaar oud

1

Kinderen

3 - 17 jaar oud

0

Baby's

0 - 2 jaar oud

0

Vanaf
€155.14Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT BIJ BOEKING

Bedlinnen + handdoekInbegrepen
EindschoonmaakInbegrepen

Nog geen kosten