Magione, Umbrië
Italië, Umbrië, Magione
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Binnengebieden
Appartement 3-kamers 63 tot 66 m2. Woon-/eetkamer met kookhoek en TV (Flatscreen TV). Uitgang naar de tuin. 1 2-pers. kamer met douche/bidet/WC. 1 2-pers. kamer met douche/bidet/WC. Uitgang naar de tuin, pergola. Kookhoek (2-pits kookplaat, magnetron). Gas-verwarming, air-conditioning. Verwarming alleen beschikbaar van 08.11. tot 07.04. Kleine tuin. Terrasmeubelen. Beperkt uitzicht op het meer. Ter beschikking: klamboe, haardroger. Internet (WiFi). Maximaal 1 huisdier/hond toegestaan. IT054026B404005389
Buiten
Gezellige, comfortabele residentie "La Rocca". 9 appartementen in de woning. 3 km van het centrum van San Feiciano, 8 km van het centrum van Magione, 1 km van het meer, 1 km van het strand. Voor medegebruik: park 6.000 m2, openluchtzwembad (15 x 7 m, 110 - 250 cm diepte, seizoensgebonden beschikbaarheid: 15.Mei. - 30.Sep.). Buitendouche, prieel, tuinmeubelen, barbecue. In het huis: Internet (WiFi), air-conditioning, wasmachine. Smalle toegangsweg tot 500 m voor aan het huis. Overdekte parkeerplaats bij het huis. Levensmiddelenwinkel 3 km, supermarkt 3 km, restaurant 1 km, bar 1 km, bushalte 1 km, veerboot "Isole del Trasimeno" 3 km, thermaalbad "Chianciano Terme" 50 km. Jachthaven 3 km. Attracties in de buurt: Monte Del Lago 3 km, Magione 8 km, Passignao 12 km, Castiglione Del Lago 29 km, Cortona 34 km, Assisi 40 km. De eigenaar accepteert geen jeugdgroepen. De eigenaar woont op hetzelfde terrein. De afgebeelde foto is slechts een voorbeeld. De afgebeelde foto is slechts een voorbeeld.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
10% kosten tot 59 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
4 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten