La Bruna, Umbrië
Italië, Umbrië, La Bruna
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
Geniet van een ontspannende vakantie in dit charmante vakantiehuis en ontsnap aan het leven van alledag.
Dit liefdevol gerestaureerde dorpshuis uit de 16e eeuw wacht op je in het idyllische Castel Ritaldi. Maak heerlijke gerechten met verse ingrediënten van de markt en verheug je op gezellige maaltijden en harmonieuze spelavonden aan de uitnodigende houten tafel, terwijl de open haard rustieke gezelligheid biedt op kille dagen.
De gezellige buitenruimte biedt een aangename plek om te vertoeven, zelfs op warme dagen. Geniet van de vredige sfeer met rustige leesuurtjes omringd door mediterrane planten, steek het vuur aan in de gemetselde barbecue en vier jullie tijd samen met gezellige maaltijden op de uitnodigende veranda.
Wandel door de gezellige steegjes van Castel Ritaldi en ontdek charmante winkeltjes en historische gebouwen. Verken het middeleeuwse Spoleto met zijn spectaculaire Ponte delle Torri en kathedraal of wandel door het historische centrum van Montefalco. Fiets langs de rivier de Clitunno, ontspan in de Romeinse thermale baden van Campello sul Clitunno of bezoek de basiliek in Assisi.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
5 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
Nog geen kosten































