Fabro, Umbrië
Italië, Umbrië, Fabro
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Dit uitnodigende vakantiehuis biedt een fijne balans tussen ontspannen binnenleven en tijd doorbrengen bij het buitenzwembad. Binnen vangt een lichte zitruimte met een comfortabele bank het namiddaglicht dat door de brede deuren naar buiten stroomt. De sfeer is rustig en uitnodigend, met alle ruimte om na een dag op pad lekker met de voeten omhoog te zitten. Buiten nodigt het prachtige zwembad uit tot ongedwongen baantjes trekken en stille momenten tussen je uitstapjes door. Je kunt de dag doorbrengen met afwisselend een duik in het water en een goed boek, om later naar Fabro te gaan voor gezellige cafés en restaurants. Dit is een ongedwongen plek om te genieten van het leven in dit deel van Italië.
Fabro is een charmant Umbrisch stadje, omringd door glooiende heuvels, wijngaarden en olijfgaarden. De omgeving is perfect om middeleeuwse dorpjes, lokale wijnhuizen en schilderachtige wandelroutes door het platteland te ontdekken. Het nabijgelegen Orvieto maakt indruk met zijn beroemde kathedraal en historische straatjes, terwijl de culturele stadjes van Toscane en het Trasimeense Meer ideaal zijn voor onvergetelijke dagtochten.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
16 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten
































