Castiglione del Lago, Umbrië
Italië, Umbrië, Castiglione del Lago
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
Binnengebieden
VAKANTIE AAN HET TRASIMEENSE MEER TUSSEN UMBRIË EN TOSCANE
Gelegen aan de prachtige oevers van het meer, in het Parco del Lago Trasimeno, op 3 km van de belangrijkste stad, de stranden, de haven, het treinstation en op 500 m van een klein maar goed voorzien winkelcentrum.
Gelegen op de 1e verdieping van een boerderij uit 1614. Het appartement heeft: - volledig uitgeruste keuken met open haard - loggia met uitzicht op het meer, het zwembad en de speeltuin voor kinderen - slaapkamer met tweepersoonsbed - slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden of 1 tweepersoonsbed - tweepersoonskamer met extra eenpersoonsbed en kinderbedje - badkamer met douche - onafhankelijke verwarming en tv. De Cormorano, om te voldoen aan de eisen van een groep van 9/10 personen, communiceert met de aangrenzende Airone Rosso. Een heerlijke SPA en een bezoek aan het ALPACA park zijn beschikbaar op aanvraag.
Stilte en rust, gecombineerd met traditie, maken onze aanbiedingen tot een gewenste bestemming voor een vakantie gewijd aan ontspanning en de ontdekking van de natuur en kunststeden. Een stukje verleden herrijst uit de renovatie van een oud landelijk gehucht uit 1614 en 1789.
De boerderijen, die werden hersteld toen ze in een vergevorderde staat van verval verkeerden, zijn volledig gerenoveerd met respect voor de bouwarchitectuur van die periode, waardoor al die kleine details bewaard zijn gebleven die ons terugvoeren in de tijd om een duik te nemen in het verleden, maar met het comfort dat je wenst. Een ideale vakantie voor wie graag de natuur observeert, naar rust luistert, gezonde lucht inademt en het hectische tempo van de stad vergeet, door het plezier van genieten van zichzelf en de omgeving te herontdekken. Het is precies de omgeving die overheerst in het Country House in al zijn vormen: in het groen en blauw dat overheerst, in de geuren die het biedt, in de smaken van de traditie en in het respect voor de inheemse en wilde fauna die hier leven. De appartementen zijn ook vernoemd naar enkele vogels die in het Park van het Trasimenomeer leven: onafhankelijk van elkaar, zijn ze ideaal om een vakantie door te brengen ondergedompeld in het groen, de suggestie van een plek waar de natuur haar vruchten en kleuren biedt. Ze hebben een groot, comfortabel zwembad (14 m lang, 6 m breed, en 110-200 m diep), en een klein kinderbad (5,50 m x 5 m, en 0,50 m diep) dat een suggestief decor wordt met waterstralen en kleuren.
Een groot, comfortabel zwembad is beschikbaar voor alle gasten. Het ligt in het midden van het complex en bestaat uit 2 baden, het eerste van 14 x 6 m, met een diepte van 1,10/2,00 m, en het tweede, voor kinderen, van 5,50 x 5 m en 50 cm diep. Het wordt verrijkt door waterspuwers die 's avonds een kleurrijke fantasmagorie worden. 5 ALPACA zal je verwelkomen met verwondering en verbazing, onze SPA zal tot je beschikking staan voor perfecte ontspanning.
GEBRUIK VAN HET MINIBAD, VOOR 2 UUR, INBEGREPEN IN DE PRIJS VAN JE VERBLIJF.
HOOGSTE HISTORISCHE CENTRA: Perugia km 45 Assisi km 68,5 Spoleto km 108 Cortona km 19 Arezzo km 50 Siena km 76 Florence km 127 Rome km 185. Op enkele kilometers bevinden zich het glasmuseum, het museum van Perugina (verwend), Isola Maggiore en Isola Polvese,
GEBRUIK VAN HET MINI-ZWEMBAD, VOOR 2 UUR, INBEGREPEN IN DE PRIJS VAN HET VERBLIJF.
Basisinformatie
- Huisdieren toegestaan: 1
- Accommodatietype: appartement
- bevindt zich in: complex
- type woning: wooneenheid in een huis
- type gebouw: rijtjeshuis
- verdieping waarop het object zich bevindt: 1e verdieping
- totaal aantal verdiepingen in het gebouw boven de begane grond: 1
- laatste uitgebreide renovatie: 2008
- bescherming tegen inkijk
- huiseigenaar woont op het perceel
- aantal slaapkamers: 2
- aantal badkamers: 1
Top eigenschappen
- wifi
- airconditioning: deels
- verwarming: overal
- tuin: voor gemeenschappelijk gebruik
- Buitenzwembad
- ㄴ lengte: 1400 cm
- ㄴ breedte: 600 cm
- privéparkeerplaatsen in totaal: 10
- ㄴ daarvan parkeerplaatsen in garage: geen
- ㄴ daarvan parkeerplaatsen in carport: geen
- ㄴ daarvan privéparkeerplaatsen buiten: 10
- afstand tot gratis gemeenschappelijke parkeerplaats: 15 m
Slapen
slaapkamer 15
- tweepersoonsbed (1.80 m breed)
- eenpersoonsbed
slaapkamer 7
- tweepersoonsbed (1.80 m breed)
- eenpersoonsbed
Badkamer
badkamer 7
- douche
- wastafel
- toilet
- föhn
Koken/Wonen
- koffiezetapparaat: espressokan
- koelkast/vriezer: diepvriesvak, diepvrieskast, koelkast
- kookplaat: gasfornuis
- afzuigkap
- Mini-oven
- broodrooster
- magnetron
- waterkoker
- oppervlakte keuken: 17 m²
- aantal eettafels: 1
- maximaal aantal zitplaatsen: 6
- aantal woonkamers: 1
- zonwering voor woonkamer
- open haard
Entertainment
- televisie: tv
- biljart
Voor kinderen
- kinderstoel
Huishouden
- wasmachine: voor gemeenschappelijk gebruik in het gebouw
- strijkijzer
- ventilator: 1
- rookmelder
- koolmonoxidedetector
Duurzame accommodaties
- Recycling van afval
- Organisch afval beschikbaar
Buitenbereik
- loggia
- barbecue: barbecue
- buitendouche
Omgeving
- uitzicht: uitzicht
- dichtstbijzijnde centrum van een plaats: 3,0 km
- levensmiddelenzaak: 2,5 km
- uitgaansgelegenheid: 6 m
- restaurant: 10 m
- station: 3,0 km
- vliegveld: 60,0 km
- snelweg: 35,0 km
- afstand openbaar vervoer: 500 m
- strand: 3,0 km
- afstand tot het hondenstrand: 3,0 km
- kiezelstrand: 3,0 km
- grasstrand: 3,0 km
- zandstrand: 3,0 km
- water (zee, meer enz.): 3,0 km
- meer: 3,0 km
- watersport: 3,0 km
- aanlegplaats: 3,0 km
- bootverhuur
- visstek: 3,0 km
- speeltuin: 10 m
- openbaar zwembad: 3,0 km
- golfplaats: 6,0 km
- fietsverhuur: 3,0 km
- wandelpad: 200 m
- mogelijkheid om paard te rijden: 5,0 km
Bijzonderheden
- vakantie op een boerderij
- valt onder monumentenzorg
- landgoed
- boerderij/boerenhuis
- historisch gebouw
Buiten
type gebouw: rijtjeshuis. huiseigenaar woont op het perceel.
Voorzieningen
Op de kaart
In de omgeving
Afstanden tot belangrijke voorzieningen
- Centrum: 3000 meters
- Golf: 6000 meters
- Openbaar vervoer: 500 meters
- Water: 3000 meters
De genoemde afstanden zijn hemelsbreed.
Praktische informatie
Aankomst en vertrek
- Uitchecken eerder 10:00 AM (Data: 21 februari 2026 - 31 december 2099)
- Inchecken na 4:00 PM (Data: 21 februari 2026 - 31 december 2099)
Algemene voorwaarden
Omdat DogsIncluded met verschillende partijen samenwerkt, kunnen de voorwaarden per woning verschillen. Hieronder kun je lezen wat de annuleringsvoorwaarden zijn bij dit vakantiehuis in Castiglione del Lago, Umbrië.
Belangrijkste punten:
- tot 59 dagen voor de aankomstdatum: 10% annuleringskosten
- tot 28 dagen voor aankomst kun je óók altijd nog gratis omboeken
Annuleringsvoorwaarden
- Voor de annulering tot en met de 59ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom
- In geval van annulering van 28 tot en met 1 dagen voor aankomst: 50% van de reissom.
- Vanaf 1 tot 0 dagen voor aankomstdatum: 80% van de reissom
- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Gunstig omboeken
In plaats van annuleringskosten te betalen kun je ook nog tot 28 dagen voor de aankomstdatum nog gratis omboeken naar een andere periode en/of bestemming. Omboeken kan alleen naar een andere periode in hetzelfde huis of naar een andere periode en/of bestemming in een vakantiehuis uit het huizen-aanbod van dezelfde partner.
FAQ
Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.
Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.
Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.
In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.
Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?
Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.
Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.
Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.
Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.
En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?
Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.
Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.
Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
Nog geen kosten