Acquasparta, Umbrië
Italië, Umbrië, Acquasparta
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Groot landhuis met zwembad, op ongeveer 25 km van Todi en iets meer dan 1 km van Acquasparta, een middeleeuws dorp op een panoramische positie in de Umbrische heuvels. Dankzij de organisatie van de kamers en het ruime aanbod aan recreatiemogelijkheden is dit de ideale accommodatie voor grote groepen, vrienden of families die samen een vakantie willen doorbrengen in de geest van ontspanning en met behoud van hun privacy. Een grote keuken en een ruime kamer met smart TV bevinden zich in het bijgebouw. Een barbecue en lange tafels in de schaduw van de eiken garanderen onvergetelijke maaltijden in de buitenlucht. Naast het grote zwembad, omgeven door groen, bevinden zich een jacuzzi en een fitnessruimte. In de goed onderhouden tuin: kinderspeelplaats, voetbalveld, jeu de boules baan, tafelvoetbal. Het domein strekt zich uit over meer dan een hectare en is volledig omheind, dus ook perfect voor viervoeters. In minder dan een half uur bereikt u de mooiste steden van Umbrië zoals Todi, Spoleto en Orvieto. Andere plaatsen voor dagtochten: Terni 25 km, Perugia 60 km, Rome 100 km. Het huis is verdeeld in zes appartementen, gelegen tussen begane grond en begane grond, allen met woonkamer met kitchenette. Alle ramen en deuren zijn voorzien van horren, overdekte parkeerplaats op het terrein. Op de begane grond bevinden zich drie appartementen met onafhankelijke ingang. APT1: ruime keuken, twee slaapkamers, een badkamer, een toilet. APT2 en APT3: woonkamer met kitchenette en slaapbank, slaapkamer met tweepersoonsbed en badkamer met douche. Twee trappen leiden naar drie appartementen op de eerste verdieping. APT4: woonkamer met kitchenette en slaapbank, slaapkamer met tweepersoonsbed en badkamer met douche. APT5 en APT6, intern verbonden door een slaapkamer, elk met een eigen ingang: Woonkamer met kitchenette en slaapbank, twee slaapkamers met tweepersoonsbed en badkamer met douche. Op 100 meter van het huis is een moderne paddlebaan (tegen betaling).
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
April 2026
Mei 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
23 personen
FAQ
Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.
Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.
Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.
In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.
Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?
Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.
Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.
Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.
Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.
En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?
Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.
Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.
Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten




































