San Quirico d'Orcia, Toscane
Italië, Toscane, San Quirico d'Orcia
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Villa Belle Vue is meer dan een landelijke ontsnapping - het is een toegangspoort tot Montalcino's rijke cultuur, keuken en natuurlijke schoonheid. Op slechts 5 km van het stadscentrum kunnen gasten het Fortezza di Montalcino verkennen, de middeleeuwse muren beklimmen en een Brunello nippen in de wijnwinkel. Vlakbij biedt de Abbazia di Sant'Antimo een oase van rust met romaanse architectuur en Gregoriaanse gezangen. Voor dagtochten betovert Siena met zijn gotische kathedraal en Piazza del Campo, terwijl San Quirico d'Orcia en Pienza een ansichtkaartwaardig uitzicht en ambachtelijke charme bieden. Wijnliefhebbers kunnen een bezoek brengen aan Tenuta CastelGiocondo of Ciacci Piccolomini d'Aragona, beide bekend om hun meeslepende proeverijen. Wanneer het tijd is om te dineren, schittert de culinaire scene van Montalcino. Geniet van verfijnde Toscaanse gerechten bij Drogheria Franci of rustieke charme bij Il Pozzo in Sant'Angelo in Colle. Voor wijn en kleine gerechten zijn Enoteca Grotta del Brunello en Alle Logge Di Piazza lokale favorieten. In Il Gallo Stuzzicheria kunt u terecht voor informele hapjes, terwijl Il Passaggio by Capanna gastronomische diners biedt met uitzicht op de wijngaard. En voor spontane proeverijen is Enoteca Svanen een verborgen parel.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Toscane
Wandelen door de heuvels
De glooiende heuvels met cipressenlanen zijn iconisch. Pak een route door het Val d'Orcia of de Chianti. Je hond geniet net zo hard als jij.
Hondenstranden (spiagge per cani)
De Maremma-kust heeft steeds meer hondenstranden. Ruige, natuurlijke stranden waar je hond het water in kan. Zoek op "spiaggia per cani".
Wijn en terrasjes
Veel agriturismo's en restaurants verwelkomen honden. Bestel een glas lokale wijn, je hond ligt naast je op het terras. La dolce vita.
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 5:00 PM
Uitchecken: vóór 9:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 3 honden (meer op aanvraag)
14 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten







































