Gufonaglia, Toscane
Italië, Toscane, Gufonaglia
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Hier bewoont u een deel van een halfvrijstaand huis met privé zwembad op de Garfagnana bergen. Het is de ideale oplossing voor liefhebbers van wandelen of gewoon om te genieten van het contact met de natuur. Vanuit het zwembad heeft u een adembenemend uitzicht op de omliggende bergen. Voor sportliefhebbers biedt Bagni di Lucca (26 km) een canyonpark waar u prachtige tochten te voet, te paard of per quad kunt maken in de rivier en in de omliggende bossen. Voor kunstliefhebbers ligt de prachtige stad Lucca met imposante stadsmuren en prachtige kerken op slechts 40 km afstand. In Lucca worden ook grote evenementen georganiseerd, zoals het Lucca-zomerfestival met concerten van internationale artiesten op het prachtige Piazza Napoleone en de Lucca Comics, een must voor liefhebbers van het fantasy-genre. Op ongeveer 60 km afstand ligt de stad Pisa op u te wachten met het prachtige Piazza dei Miracoli met de kathedraal, het baptisterium en de wereldberoemde scheve toren. Viareggio met zijn prachtige zandstranden ligt op 70 km afstand. Deze Toscaanse stad is beroemd om zijn carnaval, nachtleven en de vele winkelmogelijkheden langs de kust.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Toscane
Wandelen door de heuvels
De glooiende heuvels met cipressenlanen zijn iconisch. Pak een route door het Val d'Orcia of de Chianti. Je hond geniet net zo hard als jij.
Hondenstranden (spiagge per cani)
De Maremma-kust heeft steeds meer hondenstranden. Ruige, natuurlijke stranden waar je hond het water in kan. Zoek op "spiaggia per cani".
Wijn en terrasjes
Veel agriturismo's en restaurants verwelkomen honden. Bestel een glas lokale wijn, je hond ligt naast je op het terras. La dolce vita.
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
8 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten



























