Castellina Marittima, Toscane
Italië, Toscane, Castellina Marittima
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Binnengebieden
Huis 3-kamers 100 m2 op 2 verdiepingen. Ruim, mooi en gezellig ingericht: open woonkamer. Woon-/slaapkamer met 2 divanbedden. Galerij met 1 2-pers bed. Doorgangskamer met 1 x 2 stapelbedden, 1 2-pers bed. 1 2-pers. kamer met 1 2-pers bed en douche/bidet/WC. Uitgang naar de tuin. Keuken (oven, afwasmachine, Gasfornuis, 4 kookpitten (vlammen), broodrooster, waterkoker, elektrische koffiemachine). Uitgang naar de zitplaats in de tuin. Douche/bidet/WC. Gas-verwarming (extra). Terras. Terrasmeubelen, barbecue, ligstoelen. Zeer mooi panoramazicht op zee en het landschap. Ter beschikking: wasmachine, klamboe, haardroger. Internet (WiFi, gratis). Maximaal 2 huisdieren/honden toegestaan. Privé ingang, rookmelders, brandblusser. Bedindeling is flexibel. Er zijn meer slaapmogelijkheden beschikbaar dan het maximaal toegestane aantal personen dat echter niet mag worden overschreden. IT050010C2DFVG5G36
Buiten
Mooi rustieke woning "Bruna", 400 m boven zeeniveau. Aan de rand van de plaats, 400 m van het centrum van Castellina Marittima, rustige ligging tegen een helling, 50 m van de bosrand, 15 km van zee, 15 km van het strand. Voor alleengebruik: terrein, tuin op verschillende niveaus (omheind). Hot tub, onderhoud zwembad door de eigenaar/tuinman. Wissel van linnengoed (extra wissel te betalen). Wissel van handdoeken (extra wissel te betalen). Parkeerplaats bij het huis. Winkel, levensmiddelenwinkel 400 m, café 300 m, bushalte "Castellina Lavatoi" 300 m, zandstrand "Vada" 15 km, thermaalbad "Casciana Terme" 30 km. Jachthaven 15 km, golfterrein (9 holes) 28 km. Attracties in de buurt: Bolgheri 30 km, Pisa 55 km, Firenze 100 km.
Voorzieningen
Tuininformatie
Dit huis staat bij de aanbieder geregistreerd als omheind. Hoe hoog de omheining is, van welk materiaal en of hij helemaal rondom sluit, weten we van dit huis nog niet.
Is dat belangrijk voor jouw hond? Stel je vraag dan in het boekingsformulier bij "extra vragen over accommodatie". Wij leggen hem voor aan de eigenaar en maken je boeking pas definitief als je het antwoord hebt.
Bron: gegevens van de aanbieder
Belangrijke informatie over de tuin — We willen graag dat jij en je hond een zorgeloze vakantie hebben. De informatie over deze tuin is verzameld tijdens eerdere bezoeken, maar situaties kunnen veranderen.
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Toscane
Wandelen door de heuvels
De glooiende heuvels met cipressenlanen zijn iconisch. Pak een route door het Val d'Orcia of de Chianti. Je hond geniet net zo hard als jij.
Hondenstranden (spiagge per cani)
De Maremma-kust heeft steeds meer hondenstranden. Ruige, natuurlijke stranden waar je hond het water in kan. Zoek op "spiaggia per cani".
Wijn en terrasjes
Veel agriturismo's en restaurants verwelkomen honden. Bestel een glas lokale wijn, je hond ligt naast je op het terras. La dolce vita.
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
10% kosten tot 59 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
6 personen
Omheinde tuin aanwezig
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten