Terrace
Terrace
Living Room
Living Room
Living Room
Kitchen / Dining Room
Kitchen / Dining Room

Ragusa, Sicilië

Italië, Sicilië, Ragusa

3 Honden toegestaan, meer op aanvraag
4 slaapkamer
4 badkamer
12 gasten
140 m2
Vanaf
€223.67Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT BIJ BOEKING

Bedlinnen (Eerste set)In de prijs inbegrepen, €0.00
ERV annuleringsverzekeringInbegrepen, €0.00
BedrijfskortingBetaald bij boeking, €0.00
Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)In de prijs inbegrepen vast bedrag, €0.00
Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te reddenIn de prijs inbegrepen, €0.00
Badlinnen (Eerste set)In de prijs inbegrepen, €0.00
Draadloos toegang tot internet (WIFI)In de prijs inbegrepen, €0.00

VERPLICHT TER PLAATSE

EnergiekostenTer plaatse te betalen per dag, €20.00 Dagelijkse prijs
ToeristenbelastingTer plaatse te betalen per persoon per dag, €1.50 Dagelijkse prijs per persoon
HuisdierBij te boeken, betaling ter plaatse vast bedrag, €50.00 Prijs per eenheid

OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN

Borgsom in contantenTer plaatse te betalen vast bedrag, €300.00 Prijs per eenheid
Restitueerbare waarborgsom te betalen bij check-in

OPTIONELE DIENSTEN

Babybed (tot 2 jaar)Bij te boeken, betaling ter plaatse vast bedrag, €25.00 Prijs per eenheid
Binnengebieden

Heerlijke villa op slechts enkele meters van de stranden van Marina di Ragusa, omgeven door vegetatie
Mediterrane vegetatie. Ingericht in arte povera stijl, verdeeld over twee verdiepingen met een totale oppervlakte van 140 vierkante meter. De ingang van het huis is via een poort, in de tuin aan de voorkant van de villa en vanaf de grote overdekte parkeerplaats, omzoomd door cactusvijgen planten typisch voor Sicilië, en de hele verscheidenheid aan planten in de tuin, van olijfbomen tot palmbomen, van pomelia's tot bananenbomen.

Vanuit de bloeiende tuin is er toegang tot het huis en vervolgens tot de grote en lichte woonkamer, gekenmerkt door een mooie stenen open haard met fauteuils en een kleine bank. Het meubilair in de woonkamer bestaat uit een ruime eettafel, een houten dressoir dat de kamer warm en gezellig maakt en een lage kast met een led-tv. De woonkamer leidt naar de keuken, die is gemetseld, met houten deuren, goed uitgerust en compleet met alle benodigdheden voor degenen die graag jongleren op het fornuis: keukengerei, borden en potten en pannen staan allemaal tot je beschikking in de verschillende compartimenten. De oven en het fornuis zijn elektrisch en praktisch, en alles wordt verlicht door een openslaande deur met uitzicht op de veranda en de tuin. De wasruimte is compleet met douche, pilozza, toilet en wasmachine. Het slaapgedeelte bestaat uit een badkamer met douche, een tweepersoonsslaapkamer met een ruime kledingkast, een tweepersoonsslaapkamer met kledingkast en ladekast en een eenpersoonsslaapkamer met nog een houten kledingkast. De zolder daarentegen, die bereikbaar is via een interne trap, bestaat uit een grote woonkamer met een tweepersoonsslaapbank, een ruime veranda met uitzicht op de tuin beneden, een tweepersoonsslaapkamer met nog een grote kledingkast met spiegel, en een badkamer met toilet en douche.

Het hele huis is zo ingericht dat het zowel tijdens de zomer- als wintervakantie comfortabel is, dankzij de prachtige open haard die de kamer gezellig maakt, fauteuils en een bank waar je kunt ontspannen voor de LED TV en een grote tafel voor wie graag in gezelschap dineert. Het huis is uitgerust met methaanverwarming, airconditioning en warm water.

Buiten is er een ruime veranda, met een rustieke keuken uitgerust met een fornuis, en een grote, comfortabele barbecue en douche; de inrichting van de veranda bestaat uit: comfortabele fauteuils en een schommelstoel voor totale ontspanning. Er is een prachtig privézwembad met hydromassage, geopend van april tot en met oktober.

Check-in: van 17:00 tot 00:00
Check-out: van 08:00 tot 10:00

Basisinformatie
- Huisdieren toegestaan: willekeurig
- Accommodatietype: vakantiehuis
- bevindt zich in: complex
- type gebouw: eengezinshuis
- totaal aantal verdiepingen in het gebouw boven de begane grond: 1
- vrijstaand object
- niet-rokers
- aantal slaapkamers: 4
- aantal badkamers: 4

Top eigenschappen
- wifi
- airconditioning: overal
- verwarming: overal
- balkon
- tuin: voor alleengebruik
- geheel afgesloten (met muur, hek of heg)
- Buitenzwembad
- ㄴ voor alleengebruik
- privéparkeerplaatsen in totaal: 2
- ㄴ daarvan parkeerplaatsen in garage: geen
- ㄴ daarvan parkeerplaatsen in carport: 2
- ㄴ daarvan privéparkeerplaatsen buiten: geen

Slapen
in de leefruimte
- 2x tweepersoonsslaapbank
- extra bed
slaapkamer 15
- tweepersoonsbed (1.80 m breed)
slaapkamer 23
- eenpersoonsbed
slaapkamer 31
- 2x eenpersoonsbed
slaapkamer 7
- tweepersoonsbed (1.80 m breed)

Badkamer
badkamer 15
- douche
- wastafel
- toilet
- föhn
badkamer 23
- douche
- wastafel
- toilet
badkamer 31
- douche
- wastafel
- toilet
badkamer 7
- douche
- wastafel
- toilet
- föhn

Koken/Wonen
- koelkast/vriezer: diepvriesvak, diepvrieskast, koelkast
- kookplaat: inductiekookplaat
- oven
- waterkoker
- vaatwasser
- aantal eettafels: geen
- maximaal aantal zitplaatsen: geen
- open haard

Entertainment
- televisie: tv

Voor kinderen
- kinderstoel

Huishouden
- wasmachine: voor alleengebruik in het object
- strijkijzer

Buitenbereik
- veranda
- loggia
- barbecue: houtskoolbarbecue
- buitendouche

Omgeving
- dichtstbijzijnde centrum van een plaats: 300 m
- levensmiddelenzaak: 1,0 km
- uitgaansgelegenheid: 300 m
- restaurant: 250 m
- vliegveld: 30,0 km
- haven: 1,5 km
- strand: 300 m
- zandstrand: 300 m
- water (zee, meer enz.): 300 m
- zee: 300 m

Bijzonderheden
- luxe
- Midden in de natuur gelegen

Buiten

type gebouw: eengezinshuis.

Voorzieningen

    Air conditioning
    BBQ
    Vaatwasser
    Privétuin
    Zwembad
    Privé zwembad
    Wasmachine
    Wi-Fi
    Koelkast
    TV

Op de kaart

In de omgeving

Afstanden tot belangrijke voorzieningen
  • Centrum: 300 meters
  • Zee: 300 meters
  • Water: 300 meters

De genoemde afstanden zijn hemelsbreed.

Praktische informatie

Aankomst en vertrek
  • Uitchecken eerder 9:00 AM (Data: 22 februari 2026 - 31 december 2099)
  • Inchecken na 4:00 PM (Data: 22 februari 2026 - 31 december 2099)
Algemene voorwaarden

Omdat DogsIncluded met verschillende partijen samenwerkt, kunnen de voorwaarden per woning verschillen. Hieronder kun je lezen wat de annuleringsvoorwaarden zijn bij dit vakantiehuis in Ragusa, Sicilië.

Belangrijkste punten:

  • tot 59 dagen voor de aankomstdatum: 10% annuleringskosten
  • tot 28 dagen voor aankomst kun je óók altijd nog gratis omboeken
Annuleringsvoorwaarden
  • Voor de annulering tot en met de 59ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom
  • In geval van annulering van 28 tot en met 1 dagen voor aankomst: 50% van de reissom.
  • Vanaf 1 tot 0 dagen voor aankomstdatum: 80% van de reissom
  • 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Gunstig omboeken

In plaats van annuleringskosten te betalen kun je ook nog tot 28 dagen voor de aankomstdatum nog gratis omboeken naar een andere periode en/of bestemming. Omboeken kan alleen naar een andere periode in hetzelfde huis of naar een andere periode en/of bestemming in een vakantiehuis uit het huizen-aanbod van dezelfde partner.

FAQ

Ik wil meer honden naar dit huis brengen. Is dat mogelijk?
Voor elke accommodatie geven we aan hoeveel honden standaard zijn toegestaan.

Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.

Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.

Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Ik heb nog wat vragen over dit huis
Wij beschikken niet op voorhand over meer informatie dan wij op de website al tonen. Extra vragen worden altijd gesteld aan de huiseigenaar.

Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.

In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.

Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?

Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.

Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.

Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Ik zou graag wat vragen willen stellen over het gebied (wandelen, zwemmen, enz ...)
DogsIncluded geeft algemene informatie over de wetenswaardigheden per land. Omdat wij zoveel bestemmingen & accommodaties in ons aanbod hebben (inmiddels meer dan 16.000!), is het onmogelijk om iedere specifieke situatie in een bepaald gebied van een land uit te zoeken. We hopen dat je hier begrip voor hebt.

Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.

Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.

En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?

Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.

Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.

Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.

Begin met boeken

Wanneer

Inchecken → Uitchecken

Gasten

Gasten

Honden

Aantal huisdieren

1

Volwassenen

18 jaar oud

1

Kinderen

3 - 17 jaar oud

0

Baby's

0 - 2 jaar oud

0

Vanaf
€223.67Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT BIJ BOEKING

Bedlinnen (Eerste set)In de prijs inbegrepen, €0.00
ERV annuleringsverzekeringInbegrepen, €0.00
BedrijfskortingBetaald bij boeking, €0.00
Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)In de prijs inbegrepen vast bedrag, €0.00
Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te reddenIn de prijs inbegrepen, €0.00
Badlinnen (Eerste set)In de prijs inbegrepen, €0.00
Draadloos toegang tot internet (WIFI)In de prijs inbegrepen, €0.00

VERPLICHT TER PLAATSE

EnergiekostenTer plaatse te betalen per dag, €20.00 Dagelijkse prijs
ToeristenbelastingTer plaatse te betalen per persoon per dag, €1.50 Dagelijkse prijs per persoon
HuisdierBij te boeken, betaling ter plaatse vast bedrag, €50.00 Prijs per eenheid

OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN

Borgsom in contantenTer plaatse te betalen vast bedrag, €300.00 Prijs per eenheid
Restitueerbare waarborgsom te betalen bij check-in

OPTIONELE DIENSTEN

Babybed (tot 2 jaar)Bij te boeken, betaling ter plaatse vast bedrag, €25.00 Prijs per eenheid

Nog geen kosten