House
House
1
House
Terrace
4
Living Room

Modica, Sicilië

Italië, Sicilië, Modica

1 Honden toegestaan, meer op aanvraag
2 slaapkamer
1 badkamer
5 gasten
65 m2
Vanaf
€92.33Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT BIJ BOEKING

Babybed (tot 2 jaar)Inbegrepen
KortingBetaald bij boeking
EnergiekostenInbegrepen
GasInbegrepen
parkeerplaatsInbegrepen
Draadloos toegang tot internet (WIFI)Inbegrepen

VERPLICHT TER PLAATSE

AirconditioningTer plaatse optioneel per dag, €5.00 Dagelijkse prijs
Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)€40.00 Prijs per eenheid
Linnengoed (Eerste set bed- en badlinnen)Ter plaatse optioneel per persoon per week, €7.00 Wekelijkse prijs per persoon
Toeristenbelasting€2.00 Dagelijkse prijs per persoon
Huisdier€10.00 Dagprijs per huisdier
WasmachineTer plaatse optioneel vast bedrag, €5.00 Prijs per eenheid

OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN

Borgsom in contanten€100.00 Prijs per eenheid
Restitueerbare waarborgsom te betalen bij check-in
Binnengebieden

LA PERLA DI SICILIAHet prachtige kleine bungalowpark La Perla di Sicilia bestaat uit in totaal 9 vrijstaande bungalows en ligt direct aan een goudkleurig zandstrand dat zachtjes afloopt in de zee, aan een van de mooiste kuststroken van Sicilië. Het centrum van het dorp en de vele strandbars liggen op slechts enkele meters afstand van het Bungalowpark. De zandbaai is omgeven door prachtige duinen en het zandstrand, dat langzaam afloopt in de zee, nodigt jong en oud uit om te zwemmen in het kristalheldere water. Het centrum van Marina di Modica met restaurants, bars en gelateria's ligt op slechts enkele minuten lopen. Talrijke excursieroutes en andere zandstranden liggen in de buurt van de bungalows.

De bungalows zijn omgeven door typische mediterrane vegetatie zoals prachtige oleander-, citroen-, sinaasappel- en vijgenbomen, maar ook kleine en grote palmbomen. Een nieuw gebouwde speeltuin en een tafeltennistafel zorgen voor plezier voor de kinderen. Babybedjes, kinderstoelen en kinderspeelgoed zijn op aanvraag gratis. Om alle interessante steden en archeologische vindplaatsen in de omgeving te bereiken adviseren wij u een auto te huren. Als u dat wenst, krijgen we een huurauto voor u. Houd er rekening mee dat in de maanden juli en augustus, wanneer de lokale bevolking op vakantie gaat, er tot laat in de nacht luide muziek kan zijn rond ons bungalowpark, want tussen deze periode worden er dans-, dans-, muziek- en theatervoorstellingen voor het vermaak georganiseerd en komt onze rustige badplaats tot leven.

De vakantiewoningen zijn eenvoudig ingericht en functioneel ingericht. Ze hebben twee aparte slaapkamers, een woon-/eetkamer met keuken (waarin zich een slaapbank bevindt), douche/toilet, TV-Sat, W-Lan en airconditioning (in de eethoek, tegen betaling) en een terras. De auto kan buiten direct naast het park worden geparkeerd of op een eigen parkeerplaats buiten het bungalowpark. Deze bungalow is net zo mooi als alle andere bungalows, maar zal het uitzicht vanaf het terras beïnvloeden door een klein muurtje en nog twee andere bungalows. Ook de voortuin ontbreekt, maar als voordeel is deze bungalow niet op doorreis van de gasten en het terras is wat groter. Het was in het verleden nooit een probleem voor onze gasten, maar ik wilde er wel op wijzen.

MARINA DI MODICAMarina di Modica ligt direct aan zee, tussen Sampieri en Pozzallo, op het meest zuidelijke deel van Sicilië. Er is een grote baai met een prachtig zandstrand omringd door talrijke duinen. Marina di Modica is de ideale plek voor gezinnen en in het voor- en najaar ook voor mensen die op zoek zijn naar rust en ontspanning. Warme temperaturen in het laagseizoen en de lenteachtige omstandigheden in de winter maken eindeloze wandelingen mogelijk langs de prachtige zandstranden en de kustlijn. Marina di Modica is zeker een van de weinige plekken op Sicilië die nog niet overbevolkt zijn door het toerisme. Hier, maar ook in de hele regio van Ragusa, kunt u het echte Siciliaanse leven leren kennen!EXCURSIEMOGELIJKHEDENRagusa, Modica, Noto en Scicli, Agrigent, Palermo, Segesta, Selinunte, Cefalù, Piazza Armerina, Catania, natuurreservaten Cava d`Ispica, Pantalica, Cava Grande en Vendicari en de Etna. Om alle interessante steden en archeologische vindplaatsen in de omgeving te bereiken vanuit ons bungalowpark, raden we je aan om een auto te huren. Als u dat wenst, krijgen we een huurauto voor u. De warme lenteachtige temperaturen in het laagseizoen nodigen u uit om te overwinteren op Sicilië. Recreatieve activiteiten in de buurt van ons bungalowpark en de vakantiehuizen: fietsen, snorkelen, vissen, zwemmen, wandelen, opstaan - peddelen en surfen. Natuurlijk kunt u bij ons alleen insidertips direct ter plaatse krijgen ;-)Uw hond is welkom.- Elektriciteit in de wintermaanden december, januari en februari bij gebruik van de airconditioning voor de verwarming, exclusief.

Een nieuw gebouwde speeltuin en een tafeltennistafel zorgen voor plezier voor de kinderen. Het kleine bungalowpark ligt midden in een groen subtropisch park, direct voor het zandstrand en in het centrum. Ideaal uitgangspunt voor sightseeing. Wij zijn ter plaatse beschikbaar voor vragen en informatie.

Basisinformatie
- Huisdieren toegestaan: 1
- perceeloppervlakte: 4000 m²
- bescherming tegen inkijk
- aantal slaapkamers: 2
- aantal badkamers: 1

Top eigenschappen
- wifi
- airconditioning: deels
- verwarming: overal
- terras
- tuin: voor gemeenschappelijk gebruik
- privéparkeerplaatsen in totaal: 1
- ㄴ daarvan parkeerplaatsen in garage: geen
- ㄴ daarvan parkeerplaatsen in carport: geen
- ㄴ daarvan privéparkeerplaatsen buiten: geen

Slapen
in de leefruimte
- extra bed
slaapkamer 13
- 2x eenpersoonsbed
- zonwering voor slaapkamer
slaapkamer 6
- tweepersoonsbed (1.80 m breed)
- zonwering voor slaapkamer

Badkamer
badkamer 6
- douche
- wastafel
- toilet
- bidet
- daglicht
sanitaire voorzieningen in de buurt
- toilet

Koken/Wonen
- koelkast/vriezer: koelkast
- kookplaat: kookplaat
- aantal eettafels: 1
- maximaal aantal zitplaatsen: 5
- aantal woonkamers: 1
- zonwering voor woonkamer

Entertainment
- televisie: tv
- radio

Huishouden
- strijkijzer

Buitenbereik
- dakterras
- barbecue: barbecue

Omgeving
- uitzicht: tuin, bos, weide
- dichtstbijzijnde centrum van een plaats: 250 m
- levensmiddelenzaak: 300 m
- uitgaansgelegenheid: 50 m
- restaurant: 300 m
- station: 6,0 km
- vliegveld: 120,0 km
- snelweg: 20,0 km
- afstand openbaar vervoer: 300 m
- strand: 30 m
- zandstrand: 30 m
- water (zee, meer enz.): 30 m
- zee: 30 m
- visstek: 30 m
- speeltuin: 20 m
- openbaar zwembad: 6,0 km
- fietsverhuur: 5 m
- wandelpad: 30 m

Bijzonderheden
- Geschikt voor vissers

Buiten

Perceeloppervlakte: 4000m².

Voorzieningen

    Air conditioning
    BBQ
    Privétuin
    In bosrijk gebied
    Wi-Fi
    Koelkast
    TV

Op de kaart

Beschikbaarheid

Oktober 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

November 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

Goed om te weten

Aankomst & vertrek

Inchecken: na 4:00 PM

Uitchecken: vóór 10:00 AM

Annuleringsvoorwaarden

10% kosten tot 59 dagen voor aankomst

Honden & huisregels

Max. 1 honden (meer op aanvraag)

5 personen

Vragen over dit huis?

Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie

Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.

Per vakantiehuis zie je hoeveel honden er maximaal welkom zijn. Dat maximum wordt door de eigenaar bepaald.

Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.

Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Bij de voorzieningen op deze pagina zie je of dit huis een omheinde tuin heeft. Hoe hoog en hoe sluitend de omheining precies is, verschilt per huis. Die informatie komt van de eigenaar en is niet altijd even compleet.

Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Dat verschilt per huis: soms zijn ze inbegrepen, soms huur je ze bij (meestal per persoon) en bij sommige huizen neem je ze zelf mee. Je ziet het in het kostenoverzicht op deze pagina zodra je je reisgegevens invult.

Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Alle informatie die wij van dit huis hebben, staat op deze pagina. Vragen over bijvoorbeeld de borg, het aantal bedden, parkeren of het terras kunnen we alleen voor je navragen bij de verhuurder.

Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.

Begin met boeken

Wanneer

Inchecken → Uitchecken

Gasten

Gasten

Honden

Aantal huisdieren

1

Volwassenen

18 jaar oud

1

Kinderen

3 - 17 jaar oud

0

Baby's

0 - 2 jaar oud

0

Vanaf
€92.33Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT BIJ BOEKING

Babybed (tot 2 jaar)Inbegrepen
KortingBetaald bij boeking
EnergiekostenInbegrepen
GasInbegrepen
parkeerplaatsInbegrepen
Draadloos toegang tot internet (WIFI)Inbegrepen

VERPLICHT TER PLAATSE

AirconditioningTer plaatse optioneel per dag, €5.00 Dagelijkse prijs
Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)€40.00 Prijs per eenheid
Linnengoed (Eerste set bed- en badlinnen)Ter plaatse optioneel per persoon per week, €7.00 Wekelijkse prijs per persoon
Toeristenbelasting€2.00 Dagelijkse prijs per persoon
Huisdier€10.00 Dagprijs per huisdier
WasmachineTer plaatse optioneel vast bedrag, €5.00 Prijs per eenheid

OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN

Borgsom in contanten€100.00 Prijs per eenheid
Restitueerbare waarborgsom te betalen bij check-in

Nog geen kosten