Vaccileddi, Sardinië
Italië, Sardinië, Vaccileddi
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Binnengebieden
"Trilo 6 sea view - Lu Nibareddu", appartement 3-kamers 45 m2. Eenvoudig ingericht: woon-/slaapkamer met 2 bedden, eettafel, Sat-TV, air-conditioning en heteluchtverwarming. 2 kamers, elke kamer heeft 2 slaapplaatsen. Kookhoek (4 kookpitten (vlammen)). Douche/WC. Verwarming niet in alle ruimtes. Balkon of terras. Balkonmeubilair. Uitzicht op zee. Ter beschikking: kinderbed (extra). Maximaal 1 huisdier/hond toegestaan. IT090084A1000F2027
Buiten
Kindvriendelijk vakantiecomplex "Lu Nibareddu". 3 km van het centrum van Porto Taverna, 6 km van het centrum van Porto San Paolo, verhoogde ligging tegen een helling, 1.5 km van zee. Voor medegebruik: terrein met planten, wilde tuin, 2 zwembaden (18 x 6 m, seizoensgebonden beschikbaarheid: 01.Mei. - 31.Okt.). Kinderzwembad, buitendouche, tennisbaan (extra), tuinmeubelen. In het complex: receptie, restaurant, bar, Internet (WiFi). Ontbijt en half pension op verzoek (extra). Toegangsweg (onverharde weg). Centrale parkeerplaatsen. Oplaadstation. Winkel 600 m, bushalte 500 m, veerboot "Olbia" 20 km. Attracties in de buurt: San Teodoro 10 km, Olbia 18 km. Auto noodzakelijk. Op aanvraag kan een transfer vanaf de luchthaven naar de vakantiewoning geregeld worden.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Sardinië
Stranden van een andere wereld
Sardinië heeft de mooiste stranden van de Middellandse Zee. Steeds meer zijn hondvriendelijk, vooral in het voor- en naseizoen.
Het ruige binnenland
Het bergachtige binnenland is wild. De Gorropu-kloof en het Gennargentu-massief zijn avontuurlijk. Je hond kan er goed mee.
Verborgen baaien ontdekken
De kust zit vol verborgen baaien die je te voet bereikt. Neem je hond mee, weg van de drukte, jullie eigen strandjes.
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 5:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
10% kosten tot 59 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden
6 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten