Pula, Sardinië
Italië, Sardinië, Pula
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Binnengebieden
Appartement 2-kamers 38 m2. Licht, gezellig ingericht: woon-/slaapkamer met 1 2-pers divanbed, eettafel, kookhoek en TV. 1 2-pers. kamer. Kookhoek (afwasmachine, 4 kookpitten (vlammen), broodrooster, waterkoker, magnetron, diepvriezer). Douche/bidet/WC. Air-conditioning, heteluchtverwarming. Balkon of terras. Terrasmeubelen. Ter beschikking: kinderstoel, kinderbed (extra), haardroger. Parkeerplaats (1 Auto). Maximaal 1 klein huisdier/hond toegestaan. IT092050A1000F2395
Buiten
Mooi residentie "Baia delle Palme", van 2 verdiepingen, omgeven door bomen. 40 appartementen in de woning. 6 km van het centrum van Pula, in een woonwijk, 400 m van zee, 400 m van het strand. Voor medegebruik: groot, mooie tuin met planten en bomen, openluchtzwembad (10 x 17 m, 138 cm diepte, seizoensgebonden beschikbaarheid: 03.Apr. - 23.Okt.) met zeewater. Kinderzwembad, barbecue, kinderspeelplaats. In het complex: receptie, bar, Internet (WiFi), wasmachine, droger (voor medegebruik). Supermarkt 4.3 km, restaurant 1.5 km, bushalte 1 km, zandstrand "Foxi e Sali" 2 km. Attracties in de buurt: Cagliari 40 km, Chia 14 km, Parco Acquatico BluFan 16 km. Auto noodzakelijk. Op aanvraag kan een transfer vanaf de luchthaven naar de vakantiewoning geregeld worden. Nachtclub/disco in de buurt 500 m van het huis.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Sardinië
Stranden van een andere wereld
Sardinië heeft de mooiste stranden van de Middellandse Zee. Steeds meer zijn hondvriendelijk, vooral in het voor- en naseizoen.
Het ruige binnenland
Het bergachtige binnenland is wild. De Gorropu-kloof en het Gennargentu-massief zijn avontuurlijk. Je hond kan er goed mee.
Verborgen baaien ontdekken
De kust zit vol verborgen baaien die je te voet bereikt. Neem je hond mee, weg van de drukte, jullie eigen strandjes.
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 5:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
10% kosten tot 59 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
4 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten