Pool Of House
Pool Of House
Living Room
Pool Of House
Terrace
Living Room
Pool Of House

Cannigione, Sardinië

Italië, Sardinië, Cannigione

1 Honden toegestaan
1 slaapkamer
1 badkamer
4 gasten
50 m2
Vanaf
€112.05Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT TER PLAATSE

EindschoonmaakInclusief
HuisdierenMax. 1; € 50/verblijf, €50.00 Prijs per huisdier
Elektriciteitelektriciteit - bij de prijs inbegrepen
Gas/OlieGas Included
Waterwater - bij de prijs inbegrepen
Beddengoedbeddengoed set - bij de prijs inbegrepen

OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN

Borgsom€ 200, €200.00 Prijs per verblijf
Restitueerbare waarborgsom te betalen bij check-in
Toeristenbelasting€2.50 Dagelijkse prijs per persoon
Lokale belastingen zijn te betalen bij check-in

OPTIONELE DIENSTEN

Badhanddoekenbadhanddoek € 5 per persoon voor de startset en elke verschoning
WifiGratis
Kinderbedwieg (als aanvulling op de maximale bezetting) € 5 per dag
Kinderstoel€ 5/nacht
Schoonmaaktussentijdse schoonmaak € 40
BedlinnenExtra badlinnen wissel € 10 p.p.
AirconditioningInclusief

Omgeven door groen, heb je een fantastisch uitzicht op de Maddalena-archipel en Corsica: zo idyllisch kun je je mooiste vakanties doorbrengen in dit verzorgde vakantieverblijf. Het complex bestaat uit drie blokken met appartementen op verschillende niveaus, zodat bijna alle appartementen uitzicht op zee hebben (op aanvraag, tegen betaling). Het speciale ontwerp geeft de appartementen een dorps karakter. Ontspan op het ruime panoramische terras of neem een verfrissende duik in het gemeenschappelijke zwembad. De smaakvol ingerichte appartementen van hoge kwaliteit garanderen je privacy en een hoog niveau van comfort. Na een heerlijke dag aan zee of een afwisselende mountainbiketocht kun je de zwoele avonduren afsluiten op je privéterras met een glas wijn van de nabijgelegen wijngaard.

In het noordoosten van Sardinië kun je genieten van het prachtige landschap aan de Golf van Arzachena. De toeristische centra van de Costa Smeralda liggen op slechts een klein eindje rijden. De dichtstbijzijnde steden zijn Cannigione (ongeveer tien minuten) en Cala Bitta (zes minuten). De haven van Porto Cervo ligt ook op iets meer dan 15 minuten rijden. De kust van de regio is erg ruig en heeft veel ruige kliffen, maar ook een paar fijne zandstranden.
Activiteiten in de buurt: De omgeving is perfect voor wandelingen en mountainbiketochten. Er is ook een manege op een paar kilometer afstand, die ritten naar het strand organiseert voor zowel beginners als ervaren ruiters. Met een huurauto kun je een reis terug naar de bronstijd maken: Bezoek bijvoorbeeld het Nuraghe dorp Prisgiona, de Nuraghe Albucciu en de kleine tempel van Malchittu. In de toeristische plaatsen zoals Baja Sardinia, Cannigione, Porto Cervo en San Pantaleo zijn er elke dag verschillende traditionele markten, waarvan sommige ook 's avonds worden gehouden. Onze tip: De beroemde wijnkelder Surrau (Arzachena) ligt op slechts een paar kilometer afstand. Daar kun je deelnemen aan een fascinerende wijnproeverij en een rondleiding door de productiefaciliteiten. In de wijnboetiek wil je waarschijnlijk niet missen om een fles of twee voor jezelf te kopen.

De toeristenbelasting moet ter plaatse contant worden betaald
Toeslag EUR 10,- per appartement per dag met zijzeezicht of frontaal zeezicht voor het type Bilo 4 (CYB / 10034667).

Mobiliteit : Niet geschikt voor mindervaliden.
Wifi is alleen beschikbaar bij het zwembad en de receptie.
U kunt een Amerikaans koffiezetapparaat lenen voor EUR 2 per dag.
Er is een vaatwasser in bijna alle appartementen.
Transfer apt/haven luchthaven Olbia per auto EUR 85,00 1-3 pers.; EUR 115,00 4-8 pers. per rit Van 22:00 - 6:00
Vanaf Golfo Arancio toeslag van 30% toeslag van EUR 50,00

Voorzieningen

    Wi-Fi
    TV
    Koelkast
    Wasmachine
    Air conditioning
    Zwembad
    Op een vakantiepark
    Dichtbij bergen
    Dichtbij strand of kust

Op de kaart

Dit is leuk met de hond in Sardinië

🏖
Stranden van een andere wereld

Sardinië heeft de mooiste stranden van de Middellandse Zee. Steeds meer zijn hondvriendelijk, vooral in het voor- en naseizoen.

🌿
Het ruige binnenland

Het bergachtige binnenland is wild. De Gorropu-kloof en het Gennargentu-massief zijn avontuurlijk. Je hond kan er goed mee.

🐚
Verborgen baaien ontdekken

De kust zit vol verborgen baaien die je te voet bereikt. Neem je hond mee, weg van de drukte, jullie eigen strandjes.

Beschikbaarheid

Juli 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

Augustus 2026

Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk
Check-in niet mogelijk

Beoordelingen

17 beoordelingen van gasten met hond

Deze beoordelingen zijn geschreven door gasten die met hun hond in dit vakantiehuis hebben verbleven.

Beoordeling 8.9 vanaf 10

Goed om te weten

Aankomst & vertrek

Inchecken: na 5:00 PM

Uitchecken: vóór 10:00 AM

Annuleringsvoorwaarden

Gratis annuleren tot 30 dagen voor aankomst

Honden & huisregels

Max. 1 honden

4 personen

FAQ

Ik wil meer honden naar dit huis brengen. Is dat mogelijk?
Voor elke accommodatie geven we aan hoeveel honden standaard zijn toegestaan.

Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.

Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.

Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Ik heb nog wat vragen over dit huis
Wij beschikken niet op voorhand over meer informatie dan wij op de website al tonen. Extra vragen worden altijd gesteld aan de huiseigenaar.

Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.

In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.

Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?

Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.

Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.

Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Ik zou graag wat vragen willen stellen over het gebied (wandelen, zwemmen, enz ...)
DogsIncluded geeft algemene informatie over de wetenswaardigheden per land. Omdat wij zoveel bestemmingen & accommodaties in ons aanbod hebben (inmiddels meer dan 16.000!), is het onmogelijk om iedere specifieke situatie in een bepaald gebied van een land uit te zoeken. We hopen dat je hier begrip voor hebt.

Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.

Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.

En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?

Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.

Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.

Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.

Begin met boeken

Wanneer

Inchecken → Uitchecken

Gasten

Gasten

Honden

Aantal huisdieren

1

Volwassenen

18 jaar oud

1

Kinderen

3 - 17 jaar oud

0

Baby's

0 - 2 jaar oud

0

Vanaf
€112.05Nacht

Prijsopgave

VERPLICHT TER PLAATSE

EindschoonmaakInclusief
HuisdierenMax. 1; € 50/verblijf, €50.00 Prijs per huisdier
Elektriciteitelektriciteit - bij de prijs inbegrepen
Gas/OlieGas Included
Waterwater - bij de prijs inbegrepen
Beddengoedbeddengoed set - bij de prijs inbegrepen

OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN

Borgsom€ 200, €200.00 Prijs per verblijf
Restitueerbare waarborgsom te betalen bij check-in
Toeristenbelasting€2.50 Dagelijkse prijs per persoon
Lokale belastingen zijn te betalen bij check-in

OPTIONELE DIENSTEN

Badhanddoekenbadhanddoek € 5 per persoon voor de startset en elke verschoning
WifiGratis
Kinderbedwieg (als aanvulling op de maximale bezetting) € 5 per dag
Kinderstoel€ 5/nacht
Schoonmaaktussentijdse schoonmaak € 40
BedlinnenExtra badlinnen wissel € 10 p.p.
AirconditioningInclusief

Nog geen kosten