Cortazzone, Piëmont
Italië, Piëmont, Cortazzone
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Binnengebieden
Appartement 2-kamers 48 m2, op de begane grond. Doelmatig en rustiek ingericht: woon-/slaapkamer met 1 2-pers divanbed, zwedenkachel, eettafel en Sat-TV. 1 kamer met 1 2-pers bed (140 cm). Kleine, open keuken (oven, 4 kookpitten (vlammen), broodrooster, waterkoker, diepvriezer, elektrische koffiemachine). Douche/WC. Verwarming. Verwarming alleen beschikbaar van 01.10. tot 30.04. Zithoek in de tuin, prieel. Terrasmeubelen, barbecue (verrijdbaar), ligstoelen (2). Panoramazicht. Ter beschikking: wasmachine, kinderstoel. Internet (WiFi, gratis). Maximaal 2 huisdieren/honden toegestaan. Privé ingang. IT005047C27PPF97JU
Buiten
Rustieke landhuis "Bricco dei Ciliegi". 3 huizen in de woning. 1.5 km van het centrum van Cortazzone, 20 km van het centrum van Asti, 45 km van het centrum van Turin, op een heuvel, te midden van groen. Voor medegebruik: terrein 9.000 m2, tuin (niet omheind) met gazon en planten, weide, boomgaard, openluchtzwembad (10 x 5 m, 140 cm diepte, seizoensgebonden beschikbaarheid: 20.Mei. - 15.Okt.). Buitendouche, prieel, terras, tuinmeubelen, grill, onderhoud zwembad door de eigenaar/tuinman. In het huis: bergruimte voor fietsen. 1 km lange smalle toegangsweg. Parkeerplaats bij het huis op het terrein. Supermarkt 6 km, bushalte 2 km, treinstation "Asti" 20 km, openluchtzwembad 20 km. Golfterrein (18 holes) 10 km. Lokale verkoop van streekproducten. Eigenaar woont in apart huisgedeelte.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
10% kosten tot 59 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden
4 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten