Cagli, Pesaro e Urbino
Italië, Pesaro e Urbino, Cagli
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OPTIONELE DIENSTEN
Gelegen in Cagli, in de prachtige regio Marche, is dit een huisje met 2 slaapkamers voor een klein gezin van 6 personen. Het huisje heeft een gedeeld zwembad om te ontspannen na een spannende dag. De veranda is perfect om buiten te eten, met veel privacy omdat het uitkijkt op de heuvel, maar het heeft geen panoramisch uitzicht.
Het huisje ligt op de grens tussen Umbrië en Le Marche en biedt een ontspannen vakantie. Het stadscentrum met zijn supermarkten, restaurants en uitgaansgelegenheden ligt op 2 km afstand. Een korte rit brengt u naar de zee en het strand, waar u kunt zwemmen, zonnebaden, zonnebaden, spelen en de zonsondergang kunt bekijken. Vanaf hier zijn de steden Urbino, Gubbio, Assisi en Terra Perugia gemakkelijk bereikbaar.
In de tuin kunt u genieten van een gezond ontbijt en de hele dag blijven. Er is een gedeelde oven en BBQ in de tuin. De kinderen kunnen zich vermaken in de speeltuin of tafeltennissen. U kunt de beschikbare fietsen (te huur in de verschillende delen van het dorp) gebruiken om de regio te verkennen. Een huisdier is toegestaan tegen een toeslag.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 3:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
6 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten















































