Sanremo, Ligurië
Italië, Ligurië, Sanremo
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Binnengebieden
"casa Fiorita", appartement 1-kamer op de 2e verdieping. Doelmatig en mooi ingericht: woon-/slaapkamer met 2 2-pers divanbedden (160 cm, lengte 200 cm). Uitgang naar het balkon. Kookhoek (mini-oven, 4 kookpitten (vlammen), broodrooster, waterkoker, elektrische koffiemachine) met TV. Douche/bidet/WC. Gas-verwarming. Verwarming alleen beschikbaar van 01.11. tot 15.04. Balkon 12 m2. Balkonmeubilair. Mooi panoramazicht op zee en de plaats. Ter beschikking: kinderstoel, kinderbed tot 2 jaar. Internet (WiFi, gratis). Parkeerplaats bij het huis. Maximaal 1 huisdier/hond toegestaan. IT008055C2ELS7SXLC
Buiten
Zeer comfortabele residentie van 4 verdiepingen. 1 km van het centrum van Sanremo, 7 km van het centrum van Bordighera, 7 km van het centrum van Riva Ligure, tegen een helling, 1.2 km van zee. Voor medegebruik: openluchtzwembad (25 x 12 m, 120 - 300 cm diepte, seizoensgebonden beschikbaarheid: 15.Jun. - 15.Sep.). Buitendouche, tennisbaan. In het huis: lift. Levensmiddelenwinkel 800 m, supermarkt 1 km, restaurant 800 m, bar 1 km, bakkerij 1 km, fietsverhuur 1.2 km, bushalte 700 m, zandstrand 1.2 km. Fietspad 1 km. Attracties in de buurt: Teatro Ariston 1.5 km, Piazza Bresca 1.7 km, Villa Ormond 900 m. Auto noodzakelijk. Laden en lossen van de baggage is mogelijk bij het huis. De omgeving is gevoelig voor geluidsoverlast. Gelieve geen lawaai te maken en de rust te bewaren. Badmuts verplicht.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
10% kosten tot 59 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
2 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten