Vitorchiano, Lazio
Italië, Lazio, Vitorchiano
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Mooi, gastvrij landhuis op 2 km van Vitorchiano. Dit landhuis ligt op de top van een kleine heuvel (330 m boven de zeespiegel) in het groene landschap van Tuscia Romana en vanuit het huis kunt u genieten van een panoramisch uitzicht tot aan de stad Montefiascone. De woning bestaat uit een omheinde tuin van 8000 m² met gazon, oude eiken en het prachtige zwembad op een prachtige panoramische positie. Er zijn twee andere accommodaties binnen 100 m (zie ook IRU520). Op aanvraag en ter plaatse te betalen: 1 extra bed en 1 babybedje. Enkele afstanden en tips voor uitstapjes: Vitorchiano 2 km, Viterbo 7 km (middeleeuwse paleizen, Romaanse kathedraal), Tuscania 22 km, Tarquinia en Cerveteri met Etruskische vondsten 50 km, Meren Vico en Bolsena 20 km. Manege 1 km. De ligging is bijzonder rustig en ideaal om zowel de regio Umbrië (Orvieto 50 km) als Lazio (Rome 70 km) te verkennen. Mogelijkheid voor een kok om een menu te bereiden (op aanvraag en betaling ter plaatse).
Voorzieningen
Tuininformatie
Dit huis staat bij de aanbieder geregistreerd als omheind. Hoe hoog de omheining is, van welk materiaal en of hij helemaal rondom sluit, weten we van dit huis nog niet.
Is dat belangrijk voor jouw hond? Stel je vraag dan in het boekingsformulier bij "extra vragen over accommodatie". Wij leggen hem voor aan de eigenaar en maken je boeking pas definitief als je het antwoord hebt.
Bron: gegevens van de aanbieder
Belangrijke informatie over de tuin — We willen graag dat jij en je hond een zorgeloze vakantie hebben. De informatie over deze tuin is verzameld tijdens eerdere bezoeken, maar situaties kunnen veranderen.
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
8 personen
Omheinde tuin aanwezig
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten































