Pulfero, Friuli-Venezia Giulia
Italië, Friuli-Venezia Giulia, Pulfero
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
Binnengebieden
Huis 4-kamers 98 m2 op 2 verdiepingen. Rustiek en gezellig ingericht: woon-/slaapkamer met 1 divanbed, eettafel en Digitale TV. Uitgang naar de tuin. 1 2-pers. kamer. (oven, afwasmachine, 4 inductiekookplaten, broodrooster, waterkoker, diepvriezer, elektrische koffiemachine) met houtkachel. Douche/bidet/WC. Bovenverdieping: 2 2-pers. kamers. Douche/WC. Air-conditioning, heteluchtverwarming. Tuin. Terrasmeubelen, barbecue, ligstoelen (2). Ter beschikking: wasmachine, kinderbed tot 2 jaar. Rookvrij huis. Maximaal 2 huisdieren/honden toegestaan. Bedlinnen, handdoeken, eindschoonmaak en alle energiekosten zijn inclusief. IT030086B4FGF2F22A
Buiten
Pulfero: Eengezinswoning "delle Maschere", van 2 verdiepingen, gerenoveerd in 2023. In de wijk Rodda/Clavora, 10 km van het centrum van San Pietro al Natisone, 16 km van het centrum van Cividale, 32 km van het centrum van Udine, rustige ligging, 70 km van zee, 5 km van de rivier. Voor alleengebruik: terrein, tuin op verschillende niveaus (niet omheind) met bomen, weide. Tuinmeubelen, stookplaats. In het huis: sauna. Toegangsweg (4.5 km bergweg). Parkeerplaats (voor 3 auto's) bij het huis. Levensmiddelenwinkel 10 km, supermarkt 16 km, bar 5 km, bushalte 4.5 km, zandstrand "Grado" 70 km, stenenstrand "Fiume Natisone" 5 km. Attracties in de buurt: Kobarid-Soca Valley 21 km. There are 3 e-bikes for free available for our guests. The owner is a passionate woodcarver and has decorated the house with his handmade masks.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
10% kosten tot 59 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
7 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
Nog geen kosten