Ostuni, Apulië
Italië, Apulië, Ostuni
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Ontsnap aan uw dagelijkse routine in deze typische trullo met privézwembad in Ostuni. Een trullo is een karakteristiek gebouw van lokale steen en met een karakteristiek kegelvormig dak. Uw trullo is gerenoveerd met behoud van de originele kenmerken en tegelijkertijd voorzien van alle voorzieningen voor een ontspannen verblijf. Gelegen in een groot landgoed met veel fruitbomen, vooral olijfbomen, is het gelegen in de prachtige regio Puglia in de beroemde Valle d'Itria in het Murgia plateau, op slechts 9 km van de zee met kristalhelder water. De kust wordt gekenmerkt door vele rotsachtige baaien en kleine zandstranden, waarvan sommige ook zijn uitgerust. Uw vakantiehuis beschikt over een groot privé zwembad, spelletjes voor kinderen, een grote ingerichte buitenruimte met barbecue waar u heerlijk buiten kunt eten, omgeven door rust en natuur. Er zijn ook fietsen beschikbaar, waarmee u de landwegen rondom het vakantiehuis kunt verkennen. Het gebied is rijk aan oude historische dorpen zoals Ostuni, ook bekend als de "witte stad" vanwege de witgekalkte huizen, waar er geen tekort is aan restaurants en trattoria's die een breed scala aan eten en drinken bieden en avonden met interessante evenementen. Andere plaatsen om te bezoeken zijn Alberobello met zijn karakteristieke trulli, Martina Franca en Cisternino. Verschillende boerderijen en lokale agri-bedrijven stellen u in staat om typische producten te proeven en te kopen, zoals olijfolie, wijn, pasta en andere culinaire lekkernijen die beroemd zijn over de hele wereld. In het nabijgelegen stadje Fasano is er een dierentuin safari, leuk voor het hele gezin.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
15 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten


























































