Lucera, Apulië
Italië, Apulië, Lucera
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Ontspan in deze ruime accommodatie aan de rand van Lucera.
Welkom in een ruime woning in de buurt van Lucera die perfect is voor een groot gezin of meerdere vriendenfamilies. Hier kun je genieten van een kleurrijke en artistieke inrichting die een uitnodigende sfeer creëert. De wijnkelder nodigt je uit om te genieten van momenten van plezier, terwijl je ook tal van andere kamers kunt verkennen om te genieten van privacy en gezelligheid. Maak het jezelf gemakkelijk op de sofa's, speel muziek of daag jezelf uit voor een spelletje biljart.
Op het balkon of het terras met stenen barbecue vind je altijd de perfecte plek om het uitzicht op het omliggende platteland te bewonderen.
Lucera en omgeving bieden je een fascinerende mix van cultuur en natuur. Het historische stadje staat bekend om zijn indrukwekkende kathedraal en fort, dat een adembenemend uitzicht biedt over de regio. Wandel door de heuvels of bezoek nabijgelegen wijnmakerijen. Voor een dagtocht ga je naar de stranden van het Gargano Nationaal Park, op slechts een klein eindje rijden. Hier ervaar je het beste van de geschiedenis, natuur en culinaire hoogstandjes van Apulië.
Voorzieningen
Op de kaart
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
18 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten










































