Villeneuve-Loubet, Provence-Alpes-Côte d'Azur
Frankrijk, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Villeneuve-Loubet
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Dit moderne, centraal gelegen tweekamerappartement van 50 m² met een terras van 17 m² is geschikt voor 2-4 personen en bevindt zich op de eerste verdieping (bereikbaar met de lift).
De woon-/eetkamer en slaapkamer zijn beide voorzien van airconditioning, panoramische ramen en toegang tot het terras met uitzicht op het park, de haven en de zee. De slaapkamer, ingericht met twee eenpersoonsbedden, biedt voldoende ruimte. Twee extra gasten kunnen comfortabel slapen op de slaapbank in de woonkamer. De volledig gerenoveerde, open keuken is uitgerust met alle moderne gemakken (vaatwasser, wasmachine, etc.). Elektriciteit en water zijn inbegrepen in de huurprijs. Er is gratis wifi beschikbaar. Een parkeerplaats in het gebouw kan indien nodig worden gehuurd.
Winkels en stranden liggen op korte loopafstand via het prachtige park. Uw (kleine) hond is welkom op aanvraag.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in de Provence
Lavendelvelden
Wandel met je hond door de lavendelvelden, langs olijfgaarden en door geurige garrigue. In elk seizoen mooi, in de zomer op z'n best.
Gorges du Verdon
Europa's diepste kloof met turquoise water. De wandelpaden zijn goed en je hond mag mee. Een van de mooiste plekken in Frankrijk.
Bergdorpjes
Gordes, Roussillon en Bonnieux zijn betoverend mooi. Wandel door de smalle straatjes en pak een terrasje met uitzicht, hond erbij.
Beschikbaarheid
Oktober 2026
November 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 12:00 AM
Uitchecken: vóór 12:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 2 honden (meer op aanvraag)
4 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten


















