Sainte-Maxime, Provence-Alpes-Côte d'Azur
Frankrijk, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Sainte-Maxime
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Binnengebieden
Appartement 2-kamers 48 m2 op de 3e verdieping, op het noorden gelegen. Doelmatig ingericht: woon-/eetkamer met 1 divanbed (140 cm), TV. 1 kamer met 1 2-pers bed (1 x 160 cm, lengte 190 cm). Open keuken (oven, afwasmachine, 3 inductiekookplaten, broodrooster, waterkoker, magnetron, diepvriezer, elektrische koffiemachine). Badkamer, aparte WC. Elektrische verwarming. Ter beschikking: wasmachine, strijkijzer. Internet (WiFi, extra). Niet rokers woning. Maximaal 1 huisdier/hond toegestaan. Rookmelders. 83115000912AV
Buiten
Residentie "Le Maxime", van 4 verdiepingen. In het centrum van Sainte-Maxime, 500 m van zee, 500 m van het strand. In het huis: lift, centrale verwarming. Parkeerplaats (beperkt aantal). Winkel, supermarkt, winkelcentrum 150 m, restaurant 200 m, bakkerij 150 m, bushalte 600 m, treinstation "Saint-Raphael TGV" 20 km, zandstrand "Centre Ville" 500 m, thermaalbad "Thalasso Les Issambres" 7 km. Jachthaven 1.3 km, golfterrein (18 holes) 5 km, tennis 2 km. Attracties in de buurt: Aqualand waterpark 5 km, AzurPark attractions 13 km, Saint-Tropez/Ramatuelle 16 km, Port-Grimaud 10 km, Gorges du Verdon 95 km, Navette / shuttle boat St-Tropez 15min 1.3 km. Wandelgebied Massif des Maures 5 km, Massif de l'Esterel 38 km. Gesloten residentie met een elektrische deur. De sleuteloverdracht vindt plaats bij het agentschap Interhome in Sainte-Maxime. Vliegveld 70 km van het huis.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in de Provence
Lavendelvelden
Wandel met je hond door de lavendelvelden, langs olijfgaarden en door geurige garrigue. In elk seizoen mooi, in de zomer op z'n best.
Gorges du Verdon
Europa's diepste kloof met turquoise water. De wandelpaden zijn goed en je hond mag mee. Een van de mooiste plekken in Frankrijk.
Bergdorpjes
Gordes, Roussillon en Bonnieux zijn betoverend mooi. Wandel door de smalle straatjes en pak een terrasje met uitzicht, hond erbij.
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Beoordelingen
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
10% kosten tot 59 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
4 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten