Maussane-les-Alpilles, Provence-Alpes-Côte d'Azur
Frankrijk, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Maussane-les-Alpilles
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Deze charmante boerderij ligt midden in een betoverende olijfgaard en nodigt je uit voor een rustig vakantieverblijf. Deze boerderij ligt op slechts 2,5 km van het mooie dorpje Maussane en is een idyllische oase op het platteland. Dit vakantieparadijs biedt een scala aan prachtige voorzieningen voor een comfortabel verblijf. Op de begane grond is er een uitnodigende open keuken die leidt naar een overdekt terras met barbecue en eethoek buiten. De woon- en eetruimte straalt warmte uit met zijn comfortabele stoelen en entertainmentopties. Op de eerste verdieping zijn er twee airconditioningunits op de overloop om de slaapkamers op dit niveau te verfrissen. Buiten ligt het pand in een omheinde tuin omringd door een uitgestrekte olijfgaard. Er is een omheind privézwembad van 13 x 6 meter met een ondiep gedeelte dat leidt naar een dieper gedeelte. Overdekte terrassen met tuinmeubels, barbecue, plancha, tafeltennis en tafelvoetbal zorgen voor heerlijke momenten in de buitenlucht. Andere diensten zijn gratis olijfhout voor de barbecue van de gastvrije eigenaar en de mogelijkheid om de olijfgaard te verkennen onder begeleiding van de eigenaar. Gasten kunnen een onvergetelijke tocht door de Alpilles maken met Sébastien, een fervent ruiter (voorwaarden ter plaatse). De toegang tot de boerderij is via een zandweg, wat bijdraagt aan de rustieke charme van de omgeving. De boerderij ligt in het hart van een olijfgaard op het platteland, op 2,5 km van het charmante dorpje Maussane met alle winkels en restaurants. Maussane is een charmant Provençaals dorpje aan de voet van de Alpilles in de Provence, markt op donderdagochtend. Op het dorpsplein met veel restaurantjes kun je lokale specialiteiten proeven zoals tapenade, olijfolie, geitenkaas en wijnen.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in de Provence
Lavendelvelden
Wandel met je hond door de lavendelvelden, langs olijfgaarden en door geurige garrigue. In elk seizoen mooi, in de zomer op z'n best.
Gorges du Verdon
Europa's diepste kloof met turquoise water. De wandelpaden zijn goed en je hond mag mee. Een van de mooiste plekken in Frankrijk.
Bergdorpjes
Gordes, Roussillon en Bonnieux zijn betoverend mooi. Wandel door de smalle straatjes en pak een terrasje met uitzicht, hond erbij.
Beschikbaarheid
Maart 2026
April 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 3 honden (meer op aanvraag)
8 personen
FAQ
Als u wilt weten of meer honden hier zijn toegestaan, kunt u dit altijd doen via een verzoek. U doet dit via de normale reserveringsmethode (website). Dit is de enige manier waarop we een verzoek voor meer honden kunnen verwerken.
Een verzoek om een accommodatie verplicht u natuurlijk nergens op. Maar het voordeel voor u als klant is dat u een optie op de accommodatie krijgt totdat deze bekend is of het aantal honden is toegestaan. Als dit een probleem veroorzaakt, wordt het verzoek gratis geannuleerd. En we kunnen indien gewenst een alternatief aanvragen. We kunnen daarom nooit van tevoren aangeven of er al dan niet meer honden zijn toegestaan.
Dogs hierin heeft ook geen lijsten met huizen waar meer dan het standaard aantal honden is toegestaan (hangt af van verschillende factoren).
Wil je toch graag meer informatie over een huis dan is dit mogelijk door via de website een reserveringsaanvraag te doen. Zo'n reserveringsaanvraag verplicht je natuurlijk tot niets.
In het boekingsproces is er ruimte voor extra vragen die we aan de huiseigenaar kunnen doorgeven. Bijvoorbeeld: - is de tuin helemaal omheind en echt "ontsnappings-proof"? Wat bedraagt de borgsom? Is het geschikt voor minder validen? etc.
Er zijn ook vragen waarop we nooit antwoord kunnen geven, zoals: Wat zijn de energiekosten?
Energiekosten worden berekend naar verbruik. Daarom kunnen we hier geen antwoord op geven. Want wij weten net zo min als jij vantevoren hoeveel energie je zult gaan gebruiken. Dat is natuurlijk ook van diverse aspecten afhankelijk, zoals seizoen, mate van gebruik, veel/weinig apparatuur, aantal personen, etc.... De energiekosten zijn nooit onredelijk hoge bedragen en worden vaak gewoon verrekend met de borg. Een tip: informeer bij aankomst naar de eenheidsprijs en noteer de meterstanden. Dit voorkomt onduidelijkheid achteraf.
Antwoorden op extra vragen over een specifieke accommodatie krijg je dus altijd door middel van een reserveringsaanvraag via de website.
Het extra voordeel voor onze cliënten is, dat zij op deze manier van ons direct een optie op de accommodatie krijgen totdat wij het antwoord op de vragen hebben uitgezocht. Een reservering met extra vragen is daarom ook nooit definitief. Pas wanneer alle door jou gewenste informatie door ons is uitgezocht, vragen we je of we de reservering definitief mogen maken.
Uit eigen ervaring weten wij inmiddels dat je met loslopen, strandbezoeken en wandelgebieden in het buitenland gewoon een beetje praktisch om moet gaan. Er is altijd wel een plek te vinden waar je hond bijvoorbeeld los kan wandelen, het strand op mag of kan zwemmen.
Soms is het handig om hier ter plekke even navraag over te doen en misschien moet je er een stukje verder voor rijden. Maar dat is in Nederland natuurlijk niet anders.
En, hoort het niet een beetje bij de charme van de vakantie dat je samen op avontuur gaat om de omgeving te verkennen?
Als je wel graag voordat je op vakantie meer specifieke lokale informatie wilt, kun je het best contact opnemen met de plaatselijke vvv. Via Google kun je altijd wel het dichtstbijzijnde toeristenkantoor vinden.
Of vraag ons gratis informatie pakket aan. Hierin kun je per land ook alle informatie nog eens nalezen en vind je links waar je toeristische informatie kunt vinden.
Tot slot bieden wij je tijdens het maken van een reservering de gelegenheid om ons en/of de huiseigenaar vragen te stellen. Hier kun je uiteraard je specifieke vraag stellen. Echter, hou er rekening mee dat sommige (detail)vragen ook voor een huiseigenaar soms te lastig zijn om te beantwoorden.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten






























