Valras-Plage, Occitanië
Frankrijk, Occitanië, Valras-Plage
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Dit appartement ligt in Valras-Plage en biedt een ligging direct aan het strand met een vrij uitzicht op de Middellandse Zee en directe toegang tot het zandstrand. Dankzij de ligging vlak bij het stadscentrum zijn winkels, markten en de boulevard gemakkelijk te bereiken. De omgeving straalt een levendige en ontspannen sfeer uit, gekenmerkt door de kustactiviteiten en het uitzicht op zee.
Het appartement biedt plaats aan maximaal zes gasten en beschikt over twee slaapkamers met een tweepersoonsbed en twee eenpersoonsbedden, evenals een woonkamer met een slaapbank, eethoek en televisie. De indeling biedt comfort en flexibiliteit voor groepsverblijven. De kitchenette is voorzien van een koelkast, keramische kookplaat, magnetron met grill, vaatwasser en koffiezetapparaat, terwijl de badkamer een douche en een apart toilet heeft. Een balkon of terras met uitzicht op zee maakt de ervaring compleet.
Gasten kunnen ontspannen bij het buitenzwembad met een peuterbad, dat afhankelijk van de omstandigheden geopend is van april tot oktober. Tot de extra faciliteiten behoren een wasservice, fietsenrekken en tafeltennis. Er is gratis wifi beschikbaar bij de receptie en er is gratis parkeergelegenheid buiten, afhankelijk van beschikbaarheid.
Met directe toegang tot het strand, watersporten en kustwandelingen in de buurt biedt de omgeving volop mogelijkheden om te ontdekken. Nabijgelegen stadjes en wijngaarden zorgen voor een gevarieerd en boeiend verblijf.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Occitanie
De Pyreneeën in
Bergwandelingen van rustig tot uitdagend. Bergmeren, watervallen en natuur waar weinig toeristen komen. Je hond kan er goed mee.
Middellandse Zeekust
Lange zandstranden langs de Languedoc-kust. Buiten het seizoen kun je hier kilometersver wandelen met je hond aan de Middellandse Zee.
Katharenkastelen
Middeleeuwse kasteelruïnes hoog op de bergtoppen. Wandel met je hond naar boven voor het uitzicht.
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
6 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten



























