Pirou-Plage, Normandië
Frankrijk, Normandië, Pirou-Plage
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Geniet van een ontspannen vakantie in dit comfortabele vakantiehuis aan zee.
Dit moderne, ruime huis ligt op een steenworp afstand van het strand en nodigt je uit in zijn lichte en elegante kamers. Hier kun je culinaire hoogstandjes toveren met verse producten van de wekelijkse markt in Coutances, je activiteiten plannen tijdens stijlvolle maaltijden en gezellig op de bank kruipen na een actieve dag.
Je kinderen kunnen in de frisse lucht spelen in de omheinde tuin terwijl jij de tafel op het terras klaarmaakt voor een sfeervolle barbecue. Neem op warme dagen spontaan een duik in zee of geniet van de rustgevende zeelucht tijdens een avondwandeling langs het strand.
Proef verse vis in de plaatselijke restaurants, proef regionale kazen en verken de indrukwekkende kathedraal en het middeleeuwse kasteel van Pirou. Maak een uitstapje naar de landtong van Agon-Coutainville, waar je bij eb kunt fietsen of wandelen over de brede zandvlakten. Bekijk vogels in de wetlands van de Sienne, geniet van de maritieme flair in Granville en bezoek het Christian Dior Museum.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Normandië
Breed strand en krijtrotsen
Grote stranden en dramatische krijtrotsen langs de kust. In het voor- en naseizoen zijn de meeste stranden hondvriendelijk.
Binnenland ontdekken
Het Normandische binnenland met appelboomgaarden en groene weilanden is heerlijk rustig. Goed wandelgebied met je hond.
Terrasjes met uitzicht
In Honfleur, Deauville en de dorpjes eromheen mag je hond op veel terrassen mee. Bestel een cidre en geniet.
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Neem contact op voor details
Annuleringsvoorwaarden
25% kosten tot 43 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
6 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT TER PLAATSE
OVERIGE VERPLICHTE BETALINGEN
Nog geen kosten





















