Cabourg, Normandië
Frankrijk, Normandië, Cabourg
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Binnengebieden
Huis in een rij 4-kamers 80 m2, op het noordoosten gelegen. Woon-/eetkamer met TV (Flatscreen TV). 1 kamer met 1 2-pers bed (140 cm, lengte 190 cm). Keuken (4-pits kookplaat, oven, afwasmachine, broodrooster, waterkoker, magnetron, diepvriezer, elektrische koffiemachine). Bad/WC. Elektrische verwarming. Bovenverdieping: 1 kamer met 2 bedden (90 cm, lengte 200 cm). 1 kamer met 1 2-pers bed (140 cm, lengte 190 cm), douche/WC. Ter beschikking: wasmachine, droger. Internet (WiFi, gratis). 1 huisdier/hond toegestaan. Rookmelders. Aanbod door een particulier volgens art. 155, IV van CGI. KZMQ71
Buiten
Rijtjeshuis "Girofla", van 2 verdiepingen. In de plaats, 350 m van het centrum van Cabourg, 550 m van zee, 550 m van het strand. Winkel 550 m, levensmiddelenwinkel 450 m, supermarkt 4 km, restaurant, bar 550 m, bakkerij 450 m, café 550 m, bushalte "Hôtel de Ville" 600 m, zandstrand "Cabourg" 550 m, thermaalbad "Thalazur Cabourg" 1.8 km. Jachthaven 1.5 km, golfterrein (9 holes) 2 km, tennis 1.2 km, midgetgolf 550 m. Attracties in de buurt: Deauville 18 km, Trouville 19 km, Honfleur 33 km.
Voorzieningen
Op de kaart
Dit is leuk met de hond in Normandië
Breed strand en krijtrotsen
Grote stranden en dramatische krijtrotsen langs de kust. In het voor- en naseizoen zijn de meeste stranden hondvriendelijk.
Binnenland ontdekken
Het Normandische binnenland met appelboomgaarden en groene weilanden is heerlijk rustig. Goed wandelgebied met je hond.
Terrasjes met uitzicht
In Honfleur, Deauville en de dorpjes eromheen mag je hond op veel terrassen mee. Bestel een cidre en geniet.
Beschikbaarheid
September 2026
Oktober 2026
Goed om te weten
Aankomst & vertrek
Inchecken: na 4:00 PM
Uitchecken: vóór 10:00 AM
Annuleringsvoorwaarden
10% kosten tot 59 dagen voor aankomst
Honden & huisregels
Max. 1 honden (meer op aanvraag)
6 personen
Vragen over dit huis?
Een vraag voor de verhuurder? Plaats een vrijblijvende optie
Kies je data, plaats de boeking en vul daarbij je vraag in. Die staat dan als optie voor je klaar: het kost niets en je zit nergens aan vast. Wij stellen je vraag aan de verhuurder en je bevestigt en betaalt pas als het antwoord goed is.
Wil je met meer honden komen dan er vermeld staat? Plaats dan gewoon de boeking met het aantal honden dat je mee wilt nemen. Die staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar terwijl wij de vraag bij de verhuurder neerleggen. Pas als de verhuurder akkoord is, bevestig en betaal je; zegt de verhuurder nee, dan vervalt de optie kosteloos.
Goed om te weten: bij een deel van de huizen ligt het maximum definitief vast. Dan kan het helaas echt niet.
Wil je het zeker weten voor jouw hond, bijvoorbeeld de hoogte van het hek? Plaats de boeking als vrijblijvende optie en vul bij het boeken je vraag in, dan vragen wij het na bij de verhuurder voordat jij definitief bevestigt.
Bijhuren regel je het makkelijkst direct bij het boeken; ter plaatse is het niet overal mogelijk.
Plaats daarvoor de boeking en vul bij het boeken je vraag in. De boeking staat dan als vrijblijvende optie voor je klaar en je bevestigt pas als je het antwoord hebt.
Begin met boeken
Wanneer
Gasten
Gasten
Honden
Aantal huisdieren
1
Volwassenen
18 jaar oud
1
Kinderen
3 - 17 jaar oud
0
Baby's
0 - 2 jaar oud
0
Prijsopgave
VERPLICHT BIJ BOEKING
VERPLICHT TER PLAATSE
OPTIONELE DIENSTEN
Nog geen kosten